Інтерфакс-Україна
11:14 23.10.2022

Противник обстріляв Марганецьку ОТГ на Дніпропетровщині

1 хв читати
Противник обстріляв Марганецьку ОТГ на Дніпропетровщині

Російські окупанти в неділю обстріляли Марганецьку ОТГ в Дніпропетровській області, повідомив голова РВА Євген Євтушенко.

"Ніч із прильотами в межах Марганецької ОТГ. Масштаб руйнувань уточнюється. Люди не постраждали", - написав він у телеграм-каналі.

Євтушенко зазначив, що в неділю вранці росіяни здійснили обстріл одного з районів Нікополя.

Масштаб руйнувань і наявність постраждалих з'ясовується.

У межах інших територій ніч минула без надзвичайних ситуацій.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Уряд підтримав законопроєкт про утвердження української ідентичності як засади державної політики – Бідний

Уже 12 постраждалих у Павлограді внаслідок російської атаки по багатоповерхівці

Троє постраждалих унаслідок атаки ворожих КАБ на Запоріжчині

Мешканець прикордоння Харківщини шпиталізований у важкому стані через підрив на міні

Директор УЦОЯО Вакуленко: аудіофрагмент, який поширюється в соцмережах, є змонтованим і не відповідає дійсності

Гнатов: влада шукає механізми демобілізації та готує рішення щодо підвищення виплат військовослужбовцям

Кабмін призначив Філевську заступницею міністра культури

Трамп: США забезпечили прохід понад 100 млн барелів нафти через Ормузьку протоку

Двоє підлітків постраждали внаслідок вибух невідомого предмету на Сумщині – ОВА

Відомо про п'яту постраждалу від удару по багатоповерхівці у Павлограді – ОВА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА