Інтерфакс-Україна
21:36 16.10.2022

Окупанти не випускають працівників Запорізької АЕС на підконтрольну Україні територію

1 хв читати
Окупанти не випускають працівників Запорізької АЕС на підконтрольну Україні територію

Російські окупанти не випускають на підконтрольну Україні територію працівників Запорізької АЕС, а також тих людей, які раніше працювали на станції, повідомив мер Мелітополя Іван Федоров.

"Окупанти не випускають на підконтрольну Україні територію діючих та колишніх працівників Запорізької АЕС. Навіть людей, які вийшли на пенсію, на блок-посту в Василівці розгортають до окупованого Енергодару", - сказав Федоров в ефірі національного телемарафону в неділю.

За його словами, "решта мешканців може проїхати тільки якщо оформить перепустку в комендатурі Мелітополя або інших населених пунктів. Проте термін очікування виїзду сягає 20 днів".

Крім того, Федоров зазначив, що альтернативний шлях виїзду – у бік Грузії, Латвії та Естонії через трасу Бердянськ – Новоазовськ.

"У Новоазовську місцеві окупанти встановили свій фільтраційний пункт. Оформлення виїзду на місці займає від кількох годин до кількох днів. Але поки що цей шлях працює - необхідно ним користуватися", - додав він.

 

 

 

ОСТАННЄ

Петиція щодо створення безбар'єрного пішохідного середовища на вул. Хрещатик і Майдані Незалежності не набрала необхідних голосів

Буданов, Умєров і Арахамія уже в США

Порошенко передав допомогу військовим на Сумщині

7 корпус ДШВ: окупанти хочуть вийти до пануючих висот Закітного та Кривої Луки для обстрілів Словʼянська, Лиману та Миколаївки

Держприкордонслужба викрила спробу контрабанди техніки Apple на 35 млн грн

Через нічну атаку РФ знеструмлені споживачі на Одещині та Київщині, графіки не діють - Міненерго

Віцепрем’єр Кулеба та президент Чехії обговорили питання відновлення житла та енергетичної стійкості громад

У Сумській області введено аварійні відключення світла - "Сумиобленерго"

Двоє цивільних поранено через ворожу атаку на Чернігівщині

Без світла залишились 56 тис. родин Бучанського району через нічну атаку - ДТЕК

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА