Інтерфакс-Україна
06:38 29.09.2022

Зеленський: Головне завдання у відповідь на фальшиві референдуми – координація дій із партнерами

1 хв читати
Зеленський: Головне завдання у відповідь на фальшиві референдуми – координація дій із партнерами

Президент України Володимир Зеленський заявив, що головним завданням є координація дій з партнерами у відповідь на організовані Росією фальшиві референдуми та пов'язані з ними загрози.

"Зараз не 2014-й. Усі все розуміють. І обов'язково будуть діяти. Якщо хтось там, у Росії, думає, ніби вони зможуть "проскочити" з усім тим, що роблять на окупованій території, якщо хтось там, у Росії, сподівається, що світ зрадить свої ж цінності, злякавшись чергових російських оголошень про анексію, то вони в Росії помиляються", - сказав він у відеозверненні в середу ввечері.

Щодо ситуації на фронті, сказав він, "для нас усе зрозуміло". "Тому повторюю ще раз. Для тих, хто розуміє лише російською. Хочете жити – тікайте. Хочете жити – здавайтесь у полон. Хочете жити – боріться на своїх вулицях і за свою свободу. У вас і так усе забрали. Чи хтось із вас має нафтові вишки? Має палаци? Має виноградники? Можливо, має яхти? Чи якийсь банк? За що ви взагалі боретеся? У вас є лише кредити, щось увечері пожерти і тепер – мобілізація. Боріться за своє! Не лізьте на нашу землю, у нашу душу і в нашу культуру", - заявив президент.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Більше половини українців категорично проти будь-яких територіальних поступок, водночас понад третина готова до територіальних втрат – опитування

РФ била по енергооб’єктах у Миколаївській та Запорізькій областях – заступник глави Міненерго

Святкування Нового року в Україні пройшло без суттєвих надзвичайних подій - Нацполіція

РФ готує масштабну провокацію з людськими жертвами на Різдво за юліанським календарем - СЗР

У Запоріжжі судитимуть військових командирів, яких обвинувачують у виплаті бойових виплатах штабним працівникам - ДБР

Одна людина загинула, ще дві зазнали поранень через російськи обстріли на Донеччині – ОВА

У Швейцарії на гірськолижному курорті через пожежу у барі на Новий рік загинуло 40 людей і 115 постраждало

Виробник дронів "Вампір" став першим резидентом Defence City – Міноборони

Росіяни влучили безпілотниками по лікарні на Чернігівщині, пожежу загасили – влада

Генштаб зафіксував впродовж доби 98 бойових зіткнень

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА