Інтерфакс-Україна
21:38 22.09.2022

Головне наразі забезпечити повноцінне відновлення звільнених із полону - Монастирський

2 хв читати
Головне наразі забезпечити повноцінне відновлення звільнених із полону - Монастирський

Першочерговим завданням щодо звільнених із російського полону українців є їх повноцінне відновлення, заявив міністр внутрішніх справ України Денис Монастирський.

За його словами, частина звільнених із полону військовослужбовців наразі перебувають у лікарнях Чернігова, більшість уже встигла зустрітися з рідними.

"Фактично всі потребують медичного лікування. Абсолютно всі потребують психологічної реабілітації. Таке доручення дав президент - забезпечити реабілітацію. Наразі триває робота. Буде залучено найкращих фахівців. Дев'ятеро прикордонників, відповідно, у лікарні для прикордонників. Головне для нас наразі забезпечити їх повноцінне відновлення", - заявив Монастирський на брифінгу в Офісі президента.

Як повідомив начальник Головного управління розвідки Міноборони України Кирило Буданов, усі перебувають у різному стані.

"На жаль, це правда. Є особи, які перебувають у фізично більш-менш нормальному стані за винятком хронічного недоїдання. Є особи, щодо яких застосовувалися жорстокі тортури. На жаль, відсоток таких людей, яких ми повернули, досить високий", - сказав він.

Вже завтра, за словами голови Офісу президента Андрія Єрмака, за дорученням президента України збереться велика нарада за участю омбудсмена, міністра соціальної політики, парламентарів та урядовців щодо реабілітації колишніх полонених.

"Зеленський поставив завдання підготувати та подати йому на початку наступного тижня чіткий план щодо заходів з реабілітації та допомоги всім, хто повернувся з полону. Працюватимемо для того, щоб вони отримали від держави все необхідне. Держава зобов'язана віддячити всім нашим героям", - сказав Єрмак.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Довічний статус РЕР перетворився на інструмент дискримінації банками, в судах оспорюють наслідки надмірної PEP-кваліфікації – юристи

В Україні у березні кількість жертв серед цивільних зросла на 49% порівняно з попереднім місяцем – ООН

Трамп заявив, що упродовж 24 годин стане зрозуміло, чи вдалося домовитися з Іраном

В.о. мера Сум підтвердив влучання російського дрона в багатоповерхівку, відомо про 1 постраждалу

Поліція та ДБР з'ясовують обставини загибелі правоохоронця у Чернігові

Генштаб ЗСУ: Уражено склади боєприпасів і ПММ та живу силу ворога, уточнено результати ураження НПЗ "Лукойл-Нижегороднефтеоргсинтез"

Експериментальний проєкт впровадження систем резервного живлення у будинках Києва приймає заявки до 15 квітня

Окупанти завдали удару по багатоповерхівці в Сумах

Посадовця "Укрзалізниці", викритого на хабарі в $100 тис., арештовано з можливістю застави в 4,3 млн грн

Компенсації в рамках єВідновлення за пошкоджене та знищене житло отримали вже 188 тис родин – Мінрозвитку

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА