Інтерфакс-Україна
10:10 19.09.2022

Окупанти обстріляли Південноукраїнську АЕС

1 хв читати
Окупанти обстріляли Південноукраїнську АЕС

У ніч на понеділок російські окупаційні війська вчинили ракетний обстріл Південноукраїнської атомної електростанції, повідомляє "Енергоатом".

"Сьогодні, 19 вересня 2022 року, о 00:20 російська армія здійснила ракетний обстріл промислової зони Південноукраїнської атомної електростанції", - зазначено в повідомленні, опублікованому в телеграм-каналі в понеділок.

"Потужний вибух стався всього за 300 м від реакторів ПАЕС. Ударною хвилею пошкоджено будівлі АЕС, розбито понад 100 вікон. Відключився один із гідроагрегатів Олександрівської ГЕС, яка входить до складу Південоукраїнського енергокомплексу. Відключилися також три високовольтні лінії електропередачі", - наголошується в повідомленні.

Заступник глави Офісу президента Кирило Тимошенко пізніше уточнив, що до удару безпосередньо по Південноукраїнській АЕС залишалося 270 м.

"Якась сотня метрів - і ми прокинулися б у зовсім іншій дійсності... Терористи переходять усі межі", - написав він у телеграмі.

За словами Тимошенка, зараз усі три енергоблоки АЕС працюють у штатному режимі, пошкоджень чи руйнувань обладнання, будівель АЕС, пожеж немає. Постраждалих серед персоналу та сторонніх осіб немає.

ОСТАННЄ

Наукові установи, які не здобули високої атестаційної групи, автоматично не припиняють своєї діяльності - Міносвіти

Сибіга проінформував Каллас про нагальні потреби України

Свириденко: Ситуація з енергетикою залишається складною у Києві, Харківській, Сумській та Чернігівській областях

Частина ракет, якими РФ атакувала вночі Україну, вже цьогорічні – Зеленський

Офіс генпрокурора щодо заяв про тиск на органи місцевого самоврядування: Найгучніше про це говорять, коли є розкрадання

Від початку війни до служби розшуку УЧХ звернулись майже 185 тисяч громадян

Помер засновник бренду "Наш Формат" Кириченко

Водопостачання почало повертатися в деякі лівобережні райони столиці

Нацполіція проводить слідчі дії у справі розкрадання держкоштів, один із обшуків - у приміщенні Дніпровської міськради

Внаслідок масованої атаки знеструмлені споживачі у Києві та шести областях

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА