Інтерфакс-Україна
08:01 17.09.2022

Уночі під Мелітополем горіла чергова військова база окупантів

1 хв читати
Уночі під Мелітополем горіла чергова військова база окупантів

Під Мелітополем на Запоріжжі 17 вересня горів ще один військовий об'єкт російських окупантів, повідомив мер міста Іван Федоров.

"Сьогодні о 4:00 мінус одна ворожа військова база у Радивонівському заказнику в районі Молочного лиману", - написав Федоров у телеграм-каналі.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Заповідник "Києво-Печерська лавра" тимчасово зачинено для відвідувачів

Четверо загиблих і 23 поранених внаслідок масованої гібридної атаки ворога на Київ – КМВА

15 червня: Яке сьогодні свято, все про цей день

Окупанти втратили впродовж доби 1320 військовослужбовців – Генштаб

Мистецький арсенал постраждав через російський обстріл в ніч на понеділок

ЖК "Комфорт Таун" вчергове постраждав від російського обстрілу, горить освітній заклад

Гуманітарний комітет: атаки на Лавру і Кіностудію Довженка – цілеспрямована політику РФ на підрив ідентичності українців

В Успенський собор Києво-Печерської лаври влучив "Шахед" – гендиректор

Кіностудія Довженка в Києві постраждала в наслідок російського обстрілу, знищена костюмна колекція – Бережна

ДЕСС про атаку на Києво-Печерську лавру: для російських терористів немає нічого святого, світ має зупинити це варварство

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА