Інтерфакс-Україна
12:17 16.09.2022

Рівень води в Дністрі й Тисі підніметься приблизно на 1 м без негативних наслідків – ДСНС

1 хв читати
Рівень води в Дністрі й Тисі підніметься приблизно на 1 м без негативних наслідків – ДСНС

Підвищення рівня води в р. Тиса у Закарпатській області та р. Дністер у Тернопільській області очікується найближчими днями на рівень до 1,3 м та 0,9 м відповідно, повідомляється у телеграм-каналі Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

"Закарпаття. 16-17 вересня на дiлянці Тиси Великий Бичкiв - Вилок очiкується добiгання невисокої паводкової хвилi з верхiв’їв з пiдвищенням рiвня води на 0,3–1,3 м над рівнями на 8 год 16 вересня без негативних наслiдкiв", – ідеться у повідомленні.

"Тернопільська область. У зв'язку з добiганням невисокої паводкової хвилi, ввечерi 16 вересня та впродовж 17-18 вересня, на дiлянцi Днiстра на Галич-Залiщики очiкується пiдйом рiвнiв води на 0,3-0,9 м над рiвнями на 8 год 16 вересня, без негативних наслiдкiв", – розповіли у ДСНС.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Навроцький обговорив з Трампом російсько-українську війну та узгодження мирного плану

Зеленський: зараз ми в Україні готуємось до зустрічей та перемовин у США, і на сьогодні наші команди досягли значного прогресу

Ексглава "Укрнафти" Ткачук очолив "Укргазвидобування"

Генпрокурор: на Дніпропетровщині викрито мережу фальшивих реабілітаційних центрів

У Харкові 2 загиблих, 5 постраждалих – Синєгубов

Оновлена комісія першого конкурсу на нову генпотужність збереться на засідання 30 грудня після перерви з квітня

У Харкові попри війну зросла кількість ФОПів, податкові пільги для підприємців виправдали себе –Терехов

Свириденко: Понад 50% озброєння у війську - українського виробництва

ВАКС продовжив строк досудового розслідування у справі НАЕК "Енергоатом" до 10 серпня 2026 року

РФ завербувала 202 індійців для війні в Україні, більшість повернулися додому, 50 досі воюють – Третій армійський корпус

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА