Інтерфакс-Україна
10:41 15.09.2022

ПС ЗСУ в середу збили російський Су-25 на східному напрямку та три Су-24 на півдні України

1 хв читати
ПС ЗСУ в середу збили російський Су-25 на східному напрямку та три Су-24 на півдні України

Повітряні сили Збройних сил України в середу знищили чотири російські літаки та один БПЛА оперативно-тактичного рівня, повідомляє пресслужба ПС ЗСУ у четвер.

"Один літак – штурмовик Су-25 російських ВКС, знищено на східному напрямку, три літаки – бомбардувальники Су-24 – збито на півдні країни", - йдеться у повідомленні.

У ньому наголошується, що винищувальна, штурмова, бомбардувальна авіація, а також ударні безпілотники Повітряних сил на різних напрямках продовжують завдавати ударів по позиціях ворожої техніки та логістики окупантів різними типами озброєння.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський про переговори: ми не можемо просто так вийти з наших територій

У Техасі арештували 21-річного підозрюваного у симпатіях до ІДІЛ

Ворог за добу втратив більша ста осіб на покровському напрямку - Генштаб

Трамп погрожує Ірану новими атаками у разі відновлення ядерної програми

МЗС Литви про "напад" на резиденцію Путіна: очільник Кремля має на меті саботувати досягнення України і США у Флориді

Рішення щодо суверенітету України має приймати сам Київ – глава МЗС Канади

Україна і США під час переговорів у Мар-а-Лаго підготували пакет рішень для економічного відновлення

У Вишгороді встановили генератори для забезпечення безперебійного електропостачання житлових будинків

Росіяни контролюють близько половини Покровська - Сирський

Ще семеро українських дітей вдалося повернути з окупованих територій

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА