Інтерфакс-Україна
21:40 29.08.2022

Кулеба закликав "IKEA" поновити в Україні свою діяльність

1 хв читати
Кулеба закликав "IKEA" поновити в Україні свою діяльність

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба запросив відновити в Україні діяльність шведського бізнесу, зокрема нідерландську виробничо-роздрібну торговельну групу "IKEA", яка призупинила роботу у період з 24 лютого.

"Я закликаю шведський бізнес до активного вивчення та відновлення роботи в Україні. Наприклад, "Сканія Груп" вже збільшує ділову активність. Інші повинні наслідувати їх прикладу", - написав він у мікроблозі твіттер.

Зокрема це стосується нідерландської виробничо-роздрібної торгової групи "IKEA", яка з 24 лютого покинула шість українських заводів.

"Пора повертатися!", - наголосив глава зовнішньополітичного відомства.

Джерело: https://twitter.com/DmytroKuleba/status/1564317873253785604

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Попередньо шестеро загиблих і кілька десятків поранених під час протестів у Ірані – ЗМІ

Дві пожежі зафіксовано в Запоріжжі внаслідок атаки ворожих дронів – ОВА

Сили оборони відбили з початку доби 97 ворожих атак - Генштаб

Міністр оборони Словаччини заявив, що Україна не буде в НАТО і матиме проблеми з перебуванням в ЄС - ЗМІ

У аеропорту Варшави затримано українця за підозрою у намірі вчинити диверсію – ЗМІ

Україна очікує від Чехії оцінки сумісності антиукраїнських заяв спікера Палати депутатів із займаною ним посадою - ЗМІ

РФ намагається переконати США, що достатньо припинити вогонь в день виборів, повідомив Бевз

Сили оборони України завдають ударів виключно по військових цілях РФ - Генштаб про заяву Сальдо

Ворог окупував 0,72%України за 2025 рік – DeepState

Сибіга привітав Кіпр із початком головування у Раді ЄС, Францію - у G7, Швейцарію - в ОБСЄ, наголосив на продовженні співпраці

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА