Інтерфакс-Україна
17:59 26.08.2022

Єрмак поспілкувався з американським режисером Браяном Фогелем, який планує зняти фільм про війну в Україні

1 хв читати
Єрмак поспілкувався з американським режисером Браяном Фогелем, який планує зняти фільм про війну в Україні

Керівник Офісу Президента України Андрій Єрмак провів розмову у режимі відеозв'язку з американським режисером, сценаристом та продюсером Браяном Фогелем, який планує зняти фільм про повномасштабну війну в Україні, повідомляє пресслужба президента України.

Зазначається, що під час розмови Андрій Єрмак наголосив, що сьогодні вкрай важливо тримати у фокусі уваги світу те, що відбувається в Україні, й допомога таких художників, як Браян Фогель, сприятиме цьому.

У свою чергу Фогель висловив підтримку Україні та її народу. Він зазначив, що хотів би зняти масштабний фільм про нинішні події в країні, який "залишився б у століттях".

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Генконсульство України буде відкрите в словацькому Пряшеві - МЗС

Свириденко до Железняка: Ознайомте мене з фактами, а я прийму відповідне управлінське рішення щодо Кулеби

Патрульна поліція спростувала інформацію про введення в Україні нового дорожнього знаку "білий ромб"

Петиція із закликом прибрати рекламу з поїздів та станцій метрополітену в Києві не набрала необхідних голосів

Родини зможуть отримувати допомогу на піднайом житла в місті, де ветеран проходить лікування

Качка обговорив з президентом Ізраїлю безпекову ситуацію в Україні

ЦПД спростував інформацію роспропаганди про вигадані злочини ЗСУ під Покровськом

Аварійні відключення е/е застосовані у 5 областях – "Укренерго"

Калмикова про вбивство військовослужбовця з ТЦК у Львові: Безпрецедентна подія, з'ясовуємо обставини

В PURL бере участь вже 21 країна на загальну суму зобовʼязань у $4,18 млрд - Сибіга

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА