Інтерфакс-Україна
09:05 26.08.2022

Голова Миколаївської ОВА Кім повідомив про чергові нічні вибухи у Миколаєві

1 хв читати
Голова Миколаївської ОВА Кім повідомив про чергові нічні вибухи у Миколаєві

Голова Миколаївської ОВА Віталій Кім повідомив про чергові нічні вибухи в Миколаєві.

"Вночі, 26 серпня, близько 3:30 у Миколаєві лунали вибухи. Інформація уточнюється", - написав він у телеграм-каналі.

Як зазначається, у Миколаївському районі протягом 25 серпня о 14:25 було обстріляне с. Лупареве Галицинівської громади, внаслідок чого виникла пожежа господарської споруди. Без постраждалих.

У Баштанському районі орієнтовно о 10:00, 20:30, 23:30 і сьогодні, 26 серпня, близько 05:30 було обстріляно села Широке та Червона Долина Широківської громади. Влучення були переважно за межами населених пунктів, пошкоджено дві сільгоспбудівлі домогосподарств. Постраждалих немає.

Також повідомляється, що увечері, 25 серпня, орієнтовно о 18:10 були обстріли смт Березнегувате. За інформацією ОК "Південь", удару було завдано реактивними системами залпового вогню "Ураган". Влучення в сільськогосподарські площі. Без жертв.

У Вознесенському та Первомайському районах день і ніч пройшли майже спокійно.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сибіга та генсек Ради Європи обговорили механізми відповідальності РФ у Давосі

Зеленський попередив про можливі нові масовані удари РФ

Уряд має прийняти цього тижня рішення щодо додаткових щомісячних виплат енергетикам - Зеленський

DeepState фіксує продовження просування ворога в Покровську

Опорні "Пункти незламності" зможуть працювати понад 48 год. безперервно, матимуть запас води і електроенергії - Свириденко

Зеленський погодив призначення П.Єлізарова заступником командувача ПС ЗСУ

ЄС може створити новий військовий альянс з Україною і без США – ЗМІ

Сили оборони уразили об'єкти окупантів на ТОТ – Генштаб ЗСУ

Свириденко доручила Міносвіти забезпечити контроль за збереженням зарплати педпрацівникам на період вимушених канікул

Сибіга на переговорах з румунською колегою: Розраховуємо на наших сусідів у наданні додаткової енергетичної допомоги

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА