Інтерфакс-Україна
07:29 18.08.2022

За добу українські військові знищили 29 окупантів, 6 одиниць техніки

1 хв читати
За добу українські військові знищили 29 окупантів, 6 одиниць техніки

За добу середи українські захисники знищили 29 осіб особового складу агресора, 6 одиниць ворожої техніки, повідомляє Оперативне Командування "Південь".

"У рамках виконання ракетно-артилерійськими підрозділами вогневих завдань, ворог втратив 29 рашистів, самохідну гармату 203 калібру "Піон", 5 одиниць броньованої та автомобільної техніки, а також склад постачання боєкомплектом у Білогірці", - сказано в повідомленні.

Зазначається, що остаточні втрати ворога дорозвідуються.

 

 

 

ОСТАННЄ

СБС ЗСУ минулої ночі знешкодили 26 ворожих об'єктів

Дніпропетровщина: РФ двічі атакувала шахту ДТЕК, постраждав працівник

Китай оголосив спеціальну морську операцію у водах на схід від Тайваню – ЗМІ

Шістьох дітей, які травмувалися внаслідок обвалу мосту на Буковині, після огляду медиків відпустили додому – ЗМІ

На Херсонщині 12 людей зазнали поранень минулої доби через обстріли, серед них – троє поліцейських

Окупанти атакували Балабине КАБами, влучили у зупинку громадського транспорту – Запорізька ОВА

Команда МАГАТЕ найближчим часом відвідає сховище відпрацьованого ядерного палива у Чорнобильській зоні

Одна людина загинула, 25 – дістали поранень у Запорізькій області минулої доби – поліція

Кількість загиблих у Запорізькій області зросла до трьох осіб – ОВА

Зеленський про удар РФ по ядерному сховищу: Треба збільшувати тиск на Росію

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА