16:56 11.08.2022

У Генштабі не підтвердили причетність українських військових до вибухів у білоруському аеродромі "Зябрівка"

1 хв читати
У Генштабі не підтвердили причетність українських військових до вибухів у білоруському аеродромі "Зябрівка"

Заступник начальника Головного оперативного управління Генштабу Збройних сил України Олексій Громов не підтвердив причетність українських військовослужбовців до вибухів у білоруському аеродромі "Зябрівка".

"Так, справді, на аеродромі "Зябрівка" були вибухи. Напередодні були схожі вибухи на аеродромі Саки. Звісно, кожен військовослужбовець ЗСУ, кожен підрозділ мав би ціллю, намагався б "зірочку" за збитий прималювати собі. Але наразі ми маємо лише ті факти, які коментують Міністерство оборони Білорусі та Міністерство оборони Росії", - сказав Громов на брифінгу у Медіацентрі "Україна - Укрінформ" у четвер.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Аварійно-рятувальні роботи у Кривому Розі завершено: чотири людини загинули, дев’ять постраждали

Митники торік виявили в 1,4 раза більше спроб незаконного переміщення наркотичних речовин

Таврійська бригада взяла в полон сімох окупантів на новопавлівському напрямку

СБУ повідомила про підозру охоронцю "воєнкора" Прилєпіна

Генштаб ЗСУ: На покровському напрямку на 16:00 зафіксовано 41 атаку ворога, 27 уже відбито

На Одещині зловмисники незаконно видобували вапняк під виглядом геологічних досліджень

Проєкт Українського та Шведського Червоного Хреста з реабілітації населення, яке постраждало від війни, реалізують у трьох областях

Нардепу Бондару повідомлено про підозру в організації заволодіння коштами "Укрзалізниці"

Зеленський вручив нагороди десантникам і воїнам ССО

Зеленський - лідеру опозиційної партії Словаччини: Україна готова допомагати словакам з енергетикою

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА