Інтерфакс-Україна
06:18 26.06.2022

Ракетний удар по Сарнах забрав життя трьох людей

1 хв читати

Три людини загинули та щонайменше четверо постраждали в результаті ракетного удару по м.Сарни Рівненської області у суботу, повідомив голова Рівненської обласної військової адміністрації Віталій Коваль.

"Дві ракети влучили в цивільні об'єкти інфраструктури – це СТО з мийкою та ще один комплекс із ремонту автомобілів. За попередніми даними, троє загиблих, четверо постраждалих перебувають у лікарнях, двоє з них у тяжкому стані", - сказав Коваль у відеозверненні, опублікованому в його телеграм-каналі у суботу ввечері.

За його словами, під завалами ще можуть перебувати люди, тож роботи тривають. На місці події присутні співробітники Державної служби України з надзвичайних ситуацій та представники всіх силових структур, повідомив Коваль.

Як повідомлялося, російські окупанти у суботу ввечері завдали ракетного удару з території Білорусі по Сарнах, а також м.Ковель Волинської області.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Ворожа атака пошкодила об’єкт інфраструктури в Одеській області: двоє постраждалих, відсутнє електропостачання – МВА

Папа Римський Лев XIV закликав до припинення насильства в Україні на тлі атак на енергетичну інфраструктуру

В результаті масових протестів в Ірані відомо вже про понад 500 загиблих і тисячі затриманих - ЗМІ

Внаслідок ворожої атаки на автомобіль швидкої допомоги на Чернігівщині постраждали двоє медиків - РВА

ДСНС встановила 5 генераторів для аварійного електроживлення житлових будинків у Києві

Посадовці Словаччини домовилися про відмову в військовій підтримці України - ЗМІ

ДТЕК: Через атаки, морози та перевантаження мереж у Києві фіксуються численні аварії, частина відключень може бути тривалою

У Краматорську через обстріл зруйновано котельню, що обслуговувала один з мікрорайонів міста

Глава "Укрзалізниці" радить планувати стикування із запасом мінімум у 3-4 години

Пріоритетним напрямом залишається постачання ракет для ППО від партнерів - Зеленський

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА