Інтерфакс-Україна
16:29 16.06.2022

Заарештовано активи білоруської нафтосервісної компанії "Сервіс-Ойл" на 4 млрд грн

1 хв читати

Суд за клопотанням Подільської окружної прокуратури Києва заарештував корпоративні права підприємства-резидента Білорусі у вигляді статутного капіталу розміром майже 1 млрд грн, а також нерухоме та рухоме майно підприємства орієнтованою вартістю 3 млрд грн, повідомляє Київська міська прокуратура.

Джерело у правоохоронних органах уточнило агентству "Інтерфакс-Україна", що йдеться про нафтосервісну компанію ТОВ "Сервіс-Ойл".

"За даними слідства, на території України функціонує білоруське підприємство, яке надає послуги у сфері добування нафти та природного газу. У своїй діяльності воно використовує обладнання Республіканського унітарного підприємства "Білорусьнафта". У межах слідства правоохоронці досліджують діяльність цього підприємства в частині можливого сприяння РФ під час підготовки та проведення агресивної війни проти України", - зазначається у повідомленні в телеграм-каналі.

Кримінальне провадження здійснюється за ч. 2 ст. 110-2, ч. 2 ст. 364-1 (фінансування дій, вчинених з метою насильницької зміни чи повалення конституційного ладу або захоплення державної влади, зміни меж території або державного кордону України та зловживання повноваженнями юридичною особою) Кримінального кодексу України.

Наразі вживаються заходи щодо передання заарештованого майна підприємства в управління АРМА.

У 2018-19 рр. виручка підприємства становила близько 1 млрд грн, у 2020-му – 675 млн грн, за три квартали 2021-го – 530 млн грн.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Ворог просунувся на лиманському та слов'янському напрямку – DeepState

Війську передано 2,2 млн дронів різного типу за останні пів року - Шмигаль

Французькі слідчі знайшли гараж, де грабіжники ховали вкрадені з Лувру коштовності

Російського військового на позивний "Алтай", причетного до розстрілу українських військовополонених, засуджено до довічного ув'язнення

Шмигаль: у 30 разів було збільшено пряме фінансування бойових підрозділів у 2025р

Шмигаль закликав нардепів підтримати законопроєкт щодо нових контрактів для військових

Рада підтримала подання президента про звільнення голови СБУ Малюка

Російські військові ударили по обʼєктах "Запоріжжяобленерго" та важко поранили двох працівниць

Рада звільнила Федорова з посади першого віце-прем’єр-міністра – міністра цифрової трансформації

У 2025 році Україна отримала 23 системи ППО великої і середньої дальності та 11 тисяч ракет до цих систем - Шмигаль

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА