19:24 26.05.2022

Байден наказав Міноборони сприймати Китай як загрозу та працювати на випередження

1 хв читати
Байден наказав Міноборони сприймати Китай як загрозу та працювати на випередження

США готові, якщо доведеться, протидіяти Китаю у військовій сфері, а у підтримці миру мають намір використати підхід "комплексного стримування", заявив у четвер глава американського держдепу Ентоні Блінкен.

"Суперництво не повинно призвести до конфлікту. Ми не прагнемо його, ми б хотіли його уникнути. Проте ми захищатимемо наші інтереси перед будь-якою загрозою. Для цього президент Байден розпорядився про те, щоб Міноборони сприймало Китай як загрозу, щоб наші військові працювали на випередження", - заявив Блінкен, під час виступу в Інституті суспільної політики Азії.

Блінкен зазначив, що адміністрація Байдена перерозподіляє військові інвестиції з урахуванням особливостей загроз сьогодення.

"Ми розробляємо нові концепції ведення військових операцій. Ми також розширюємо розподіл сил на глобальному рівні", – додав він.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Три людини провалилися під кригу на Харківщині – ДСНС

США закликали владу Сирії притягнути до відповідальності винних у масових убивствах сирійських меншин

ЦВК Румунії відхилила кандидатуруДжорджеску до участі у виборах президента

За день на фронті 140 боїв, найбільше на покровському, курському та сіверському напрямках – Генштаб

Зеленський: Умєров доповів щодо своїх контактів з партнерами щодо нових пакетів підтримки України

Зеленський про візит до Саудівської Аравії: сподіваємося на результати

ФГВФО подав об’єднаний позов проти РФ в український суд

Пасажир потрапив під поїзд на ст. м. "Вирлиця", три станції "зеленої" лінії закриті на вхід

Україна та Німеччина підписали меморандум, який дозволить посилити спроможності української ППО

Маск: Starlink ніколи не вимкне термінали попри те, наскільки я не погоджуюся з політикою України

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА