21:04 25.05.2022

Уряд Нідерландів виділив 1 млн євро на підтримку українських біженців – представників творчих професій

1 хв читати
Уряд Нідерландів виділив 1 млн євро на підтримку українських біженців – представників творчих професій

Кабінет міністрів Нідерландів ухвалив рішення виділити 1 млн євро у рамках програми підтримки представників творчих професій, які змушені залишити Україну в результаті російської військової агресії, повідомляє пресслужба уряду.

"Мистецтво та культура утворюють міст між людьми та між країнами. У важкі часи особливо важливо зберегти цей міст у цілості, наскільки це можливо. Ми хочемо використати ці гроші, щоб допомогти вільним, творчим умам, які втекли до Нідерландів у результаті війни між Росією та Україною, продовжити свою важливу роботу", - заявила державний секретар з культури та ЗМІ Міністерства освіти, культури та науки Нідерландів Гюнай Услу.

Зазначається, що суму буде виділено з бюджетів Міністерства освіти, культури та науки та Міністерства закордонних справ.

Програма призначена для надання тимчасової підтримки біженцям, які опікуються культурою та творчістю у всіх секторах: образотворче мистецтво, творча індустрія, кіно, література та виконавське мистецтво. Кожен проєкт чи біженець, зайнятий у творчій сфері, зможуть отримати субсидію до 10 тис. євро. Ці кошти можуть бути використані для оренди житла чи студії та придбання необхідного обладнання, інструментів чи матеріалів, необхідних для продовження роботи.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА