20:43 22.05.2022

У Луганську область поставлено 35 тонн гумдопомоги

2 хв читати
У Луганську область поставлено 35 тонн гумдопомоги

Асоціація організацій осіб з інвалідністю доставила 35 тонн гуманітарного вантажу для тих жителів Луганської області, хто не може залишити свої будинки, повідомив голова Луганської обласної військової адміністрації Сергій Гайдай у своєму телеграм-каналі в неділю.

За його словами, місяць тому Асоціація розпочала реалізацію проєкту забезпечення бомбосховищ та колективних центрів наборами для прибирання та засобами гігієни, а також системної підтримки 5000 сімей у зоні бойових дій.

"Ми доставляємо гуманітарну допомогу від наших партнерів із NRC (Норвезької ради у справах біженців) тим людям, хто залишився у Луганській та Донецькій областях. Цього разу відвезли 35 тонн вантажу – продукти харчування та засоби гігієни. Для деяких бомбосховищ ми закупили сонячні панелі, щоб люди змогли зарядити телефони та вийти на зв'язок із рідними" – розповів голова громадської організації "Луганська асоціація організацій осіб з інвалідністю" Микола Надулічний.

Він наголосив, що доставити вантажі до Луганської області все складніше, але водії та волонтери організації роблять для допомоги людям "неймовірне".

За даними Гайдая, зараз з Луганської області евакуюються лише одиниці мешканців – майже всі, хто мав можливість, вже поїхали в безпечне місце. Наразі в обласному центрі Сєвєродонецьку ще залишаються близько 10 тисяч людей, в інших містах також живуть люди, більшість з яких майже постійно перебувають у бомбосховищах і практично не виходять на вулицю.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА