Інтерфакс-Україна
13:29 19.05.2022

Професор Львівського вишу Оксана Грищук склала присягу судді КС

2 хв читати
Професор Львівського вишу Оксана Грищук склала присягу судді КС

Професор кафедри теорії та філософії права юридичного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка Оксана Грищук на спеціальному пленарному засіданні Конституційного Суду у четвер склала присягу судді Конституційного Суду України.

Головуючий у КС заступник голови Конституційного Суду Сергій Головатий наголосив, що президент своїм указом від 26 листопада 2021 року призначив Грищук суддею КС. Відповідно до Конституції та закону про КС суддя вступає у повноваження з дня складання присяги.

Під час засідання Грищук склала присягу, засвідчила її підписом. Потім їй вручили атрибути судді Конституційного Суду: мантію судді, нагрудний знак та посвідчення.

Головатий привітав Грищук зі вступом на посаду, побажав їй професійних успіхів та зазначив, що вона стала суддею КС у непростий для України час - під час війни РФ проти України.

"Ми не можемо вже бути тими ж, якими були до цієї жахливої війни, тому я вітаю вас із складанням присяги... насамперед хочу побажати, щоб лихо війни обійшло вас і вашу сім'ю стороною", - сказав Головатий.

Він також додав, що є і момент, який надає урочистості цій присязі. "Ви склали присягу у Всесвітній день української вишиванки", - сказав суддя.

Присутній на спеціальному пленарному засіданні голова Верховної Ради Руслан Стефанчук також привітав суддю Грищук, а всіх українців із Днем вишиванки та подякував суддям Конституційного Суду, що вони продовжують свою роботу та відстоюють інтереси України на міжнародній арені.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Бійці 225 ОШП повідомили про звільнення п'яти сіл на Дніпропетровщині

Україна припинила угоду з Кубою про взаємне звільнення від плати за користування приміщеннями посольств

Буданов з нагоди Різдва закликав українців "горою стояти один за одного"

Волонтер загинув, ще двоє – поранені через атаку ворожого дрона під час евакуації людей на Донеччині

У Києві через прогнозовану негоду у п'ятницю приспустять головний прапор України

У Дніпрі чоловік поранив ножем двох працівників ТЦК

Зеленський - патріарху Варфоломію: Навіть у Святвечір і Різдвяну ніч РФ не припиняла жорстоких ударів по Україні

Бригади 7 корпусу ДШВ доставили різдвяні страви бійцям на передовій

В Чернігові відомо про 8 постраждалих від влучання російського БпЛА у багатоповерхівку

У Міноборони розповіли про український БпЛА "Лінза", який вироблятимуть спільно з Німеччиною

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА