14:04 10.05.2022

Грузинська влада вирішила перевести Саакашвілі з в'язниці до цивільної клініки

2 хв читати
Грузинська влада вирішила перевести Саакашвілі з в'язниці до цивільної клініки

Колишньому президенту Грузії Міхеілу Саакашвілі, який перебуває в ув'язненні в Руставській в'язниці, буде запропоновано пройти медичне обстеження і, за необхідності, лікування в клініці "Вівамед" у Тбілісі, заявив у вівторок на брифінгу міністр юстиції Грузії Раті Брегадзе.

"Ув'язненому Міхеілу Саакашвілі у в'язниці призначено медикаментозне лікування, але він вибірково приймає медикаменти, чим фактично відмовляється від повноцінного лікування. Ми, виходячи з інтересів здоров'я ув'язненого, пропонуємо Саакашвілі, щоб уникнути ускладнення його здоров'я, перейти до клініки "Вівамед", де він пройде обстеження і, у разі потреби, йому буде призначено потрібне лікування", - сказав міністр.

Він зазначив, що це рішення міністерство юстиції ухвалило на підставі рекомендації лікарів.

"Коли людина не приймає частину призначених медикаментів, відмовляється від білкової їжі, є ризик погіршення здоров'я, тому і було прийнято рекомендацію лікарів", - сказав Брегадзе.

Останніми тижнями Саакашвілі не з'явився на декілька судових розглядів щодо порушених проти нього кримінальних проваджень, посилаючись на різке погіршення здоров'я. За твердженням адвокатів, Саакашвілі важко пересувається, у нього порушена артикуляція мови, тому йому необхідне кваліфіковане лікування за кордоном.

Саакашвілі таємно прибув до Грузії 29 вересня. 1 жовтня його було затримано у Тбілісі, після чого поміщено до в'язниці у місті Руставі, де він оголосив голодування. 8 листопада його без погодження з родичами та адвокатами перевели з в'язниці у місті Руставі до тюремної лікарні у Тбілісі (район Глдані). Згодом, 20 листопада, його було переведено до військового шпиталю в Горі. 30 грудня Саакашвілі повернули до Руставської в'язниці.

У Грузії Саакашвілі проходить у декількох кримінальних провадженнях. Своє затримання Саакашвілі вважає незаконним, а обвинувачення на свою адресу - сфальсифікованими.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА