Інтерфакс-Україна
21:05 29.04.2022

Переговори з Росією ускладнені тим, що росіяни залишають по собі – Зеленський

1 хв читати
Переговори з Росією ускладнені тим, що росіяни залишають по собі – Зеленський

Президент України Володимир Зеленський підтвердив готовність говорити з представниками Росії з гуманітарних, тактичних та стратегічних питань, хоч і визнав, що цей діалог утруднений тим, що росіяни "залишають після себе".

"Я повинен триматися за спробу домовитися… Серцем і душею я зі своїм народом, але якщо буде один шанс – треба говорити", - сказав він у п'ятницю в інтерв'ю польським журналістам.

Зокрема, за словами Зеленського, зараз через ООН спробуємо розблокувати Маріуполь і забрати людей.

"Тактичні рішення – розблокування, постачання води, медикаментів, атомна станція. Не факт, що вийде. Треба спробувати. І стратегічні домовленості, якщо вони, в принципі, можливі", - сказав президент.

Бажаність зустрічі з президентом РФ він пояснив тим, що у Росії все "вирішує одна людина".

Водночас, зазначив Зеленський, "ризики, що розмови закриються, високі. Через те, що вони залишають по собі. Таке враження, що у них (росіян – ІФ-У) методичка з убивств".

Президент України зазначив, що після того, що люди побачили після окупації в різних областях, "їм хочеться просто вбити. Після Бучі, Маріуполя люди хочуть їх убити. Коли таке ставлення, важко про щось говорити".

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Ушаков знову підтвердив, що Путін готовий зустрітися із Зеленським у Москві

Київський метрополітен має намір переглянути алгоритми використання дефібриляторів після випадку біля ст.м. "Політехнічний інститут"

Стефанчук оголосив про старт роз'яснення положень нового Цивільного кодексу

Від початку доби росіяни атакували 51 раз – Генштаб ЗСУ

Стефанчук розвінчує міф про "домострой", який нібито містить новий Цивільний кодекс

На підвищення виплат військовослужбовцям у проєкті змін до держбюджету-2026 закладено майже 175 млрд грн – Міноборони

Кошта: Ми готові брати участь у всіх мирних переговорах для миру в Україні

Обстріл Краматорська 5 травня: у лікарні помер заступник голови Краматорської РДА

Рятувальники ДСНС локалізували лісову пожежу на Чернігівщині

Прапор ЄС замайорів біля Ради з нагоди Дня Європи

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА