Інтерфакс-Україна
07:50 26.04.2022

За добу харківські рятувальники 14 разів гасили пожежі, що виникли через ворожі обстріли

1 хв читати
За добу харківські рятувальники 14 разів гасили пожежі, що виникли через ворожі обстріли

Минулої доби рятувальники Харківського гарнізону ДСНС здійснили 26 оперативних виїздів, 23 з яких - на ліквідацію пожеж, зокрема 14 пожеж, спричинених обстрілами.

"Рятувальники виїжджали на гасіння пожеж багатоповерхових та приватних будинків, гаражів та автомобілів. Пожежі сталися у Київському (3) районі Харкова, а також Харківському (9), Чугуївському (1) та Богодухівському (1) районах області", - повідомляє прес-служба ГУ ДСНС у Харківській області.

Крім того, рятувальники 9 разів виїжджали на гасіння пожеж в екосистемах, приватному секторі та на об'єктах, що виникли з причин, не пов'язаних із обстрілами, 3 рази – на допомогу населенню та ліквідацію наслідків ДТП.

Піротехнічні підрозділи ДСНС протягом доби здійснили 61 виїзд на знешкодження боєприпасів та інших вибухонебезпечних предметів.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У Запоріжжі судитимуть військових командирів, яких обвинувачують у виплаті бойових виплатах штабним працівникам - ДБР

Одна людина загинула, ще дві зазнали поранень через російськи обстріли на Донеччині – ОВА

У Швейцарії на гірськолижному курорті через пожежу у барі на Новий рік загинуло 40 людей і 115 постраждало

Виробник дронів "Вампір" став першим резидентом Defence City – Міноборони

Росіяни влучили безпілотниками по лікарні на Чернігівщині, пожежу загасили – влада

Генштаб зафіксував впродовж доби 98 бойових зіткнень

Захисники України в ніч на 2 січня знищили або подавили 86 зі 116 засобів повітряного нападу росіян

Сили безпілотних систем уразили за добу 986 ворожих цілей

Двоє цивільних постраждали внаслідок ворожих ударів по Дніпропетровській області – ОВА

Двоє цивільних постраждали внаслідок нічних атак ворога у Запорізькій області – ОВА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА