Інтерфакс-Україна
21:23 23.04.2022

В історії залишиться поняття "рашизм"

1 хв читати
В історії залишиться поняття "рашизм"

В історії залишиться поняття "рашизм", заявив президент України Володимир Зеленський.

"Рашизм" - це поняття, яке буде в історичних книжках, буде в умовних вікіпедіях, залишиться на уроках. І за партами маленькі діти в усьому світі вставатимуть і відповідатимуть вчителям, коли цей "рашизм" розпочався, на якій землі і хто допоміг у боротьбі за свободу проти саме цього страшного поняття", - сказав Зеленський на пресконференції в суботу в Києві.

За словами глави української держави, слово "рашизм" ніхто не вигадував, але його повторюють і в Україні, і в Європі.

"Не просто так усі кажуть, що це "рашизм". Знаєте, слово нове, а вчинки такі саме як були 80 років тому в Європі. Тому що за всі ці 80 років, якщо ви проаналізуєте, на нашому континенті таких варварств просто не було", - зазначив Зеленський.

Зеленський також наголосив, що дії російських окупантів – це нацизм.

"Те, що вони робили – вбивали, катували, все, що вони робили з дітьми, маленькими, насильство над маленькими дітьми, зґвалтування, все, що відбувалося – це є нацизмом", - наголосив президент.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Аварійні відключення діють у Києві та п'яти областях – "Укренерго", Міненерго

Енергокомітет Ради підтримав кандидатуру Шмигаля на посаду першого віцепрем’єра-міністра енергетики

"АТБ" збільшило поставки товарів в магазини мережі у столиці

Віткофф і Кушнер планують найближчим часом відвідати Москву для зустрічі з Путіним – ЗМІ

Тимошенко ініціювала регулярну співпрацю з нардепами за неправомірну винагороду – антикорупційні органи

Від сьогодні хвилина мовчання оголошується для усього Офісу президента - радниця керівника ОП

Мінсоцполітики з партнерами презентували План гуманітарних потреб та реагування на 2026р для України

Мовний омбудсмен закликає Раду якнайшвидше підтримати проєкт постанови про посилення ролі української мови в утвердженні Української держави

До 9 років позбавлення волі засуджено ексректора Донецького медуніверситету - ВАКС

Тимошенко вручено підозру в спробі підкупу низки нардепів – САП

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА