Інтерфакс-Україна
09:32 20.04.2022

На середу погоджено гумкоридор для евакуації цивільних із Маріуполя – Верещук

1 хв читати
На середу погоджено гумкоридор для евакуації цивільних із Маріуполя – Верещук

Гуманітарний коридор для евакуації цивільного населення з узятого в облогу російськими військами Маріуполя працюватиме в середу, повідомила віцепрем'єр – міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірина Верещук.

"Нам вдалося попередньо домовитися про гуманітарний коридор для жінок, дітей і людей похилого віку. Збір у Маріуполі сьогодні, 20 квітня, з 14:00 на розі вулиць Таганрозька та 130-ї Таганрозької дивізії. Колона рухатиметься за маршрутом: Маріуполь-Мангуш-Бердянськ-Токмак-Оріхів-Запоріжжя", - написала Верещук у телеграмі.

Вона уточнила, що "зважаючи на дуже складну безпекову ситуацію, під час роботи коридору можуть відбуватися зміни".

"Прошу стежити за відповідними офіційними повідомленнями. Ми докладемо всіх зусиль, щоб усе спрацювало як слід", - наголосила міністр.

Вона додала, що гумкоридор із Маріуполя – єдиний коридор, погоджений на середу. "З огляду на катастрофічну гуманітарну ситуацію в Маріуполі саме на цьому напрямку ми сфокусуємо наші зусилля сьогодні", - підсумувала Верещук.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Глава МАГАТЕ повідомив про місцеве перемир’я для ремонту ЛЕП біля ЗАЕС

Початок останнього тижня в 2025 році буде сніжним, але не надто холодним, на дорогах ожеледиця

Опалення повернеться в усі будинки Києва до кінця дня - віцепрем'єр

Друга петиція про перейменування вулиці в Києві на честь Парубія не набрала необхідних голосів

У Києві відновлюють електропостачання, у Київській області – 19 тис., у Чернігівській – 20 тис. домогосподарств без світла – Міненерго

Пасажиропотік через кордон у тиждень Різдва підскочив ще на 21,9%, на кордоні досі черги – Держприкордонслужба

Енергетики ДТЕК повернули світло 748 тис. киян після масованої ворожої атаки

Захисники України в ніч на 28 грудня знищили або подавили 30 з 48 засобів повітряного нападу росіян

Окупанти просунулися на покровському напрямку та в Гуляйполі і поблизу нього – DeepState

Генштаб зафіксував упродовж доби 160 бойових зіткнень

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА