Інтерфакс-Україна
22:06 03.04.2022

За добу українські військові відбили чотири атаки, знищили 40 осіб особового складу і 43 одиниці техніки ворога

1 хв читати
За добу українські військові відбили чотири атаки, знищили 40 осіб особового складу і 43 одиниці техніки ворога

За добу українські захисники в районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання "Схід" відбили чотири атаки, знищили 40 осіб особового складу і 43 одиниці техніки ворога.

"Сьогодні, 3 квітня, в районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання "Схід" українські воїни відбили чотири атаки російських фашистських військ. Також було виявлено велике скупчення автомобільної техніки, за попередньою інформацією з паливо-мастильними матеріалами, після чого артилерійські підрозділи нанесли вогневе ураження. В результаті боїв було знищено: особового складу – до 40, ББМ – 1, мінометів – 1, АТ – до 41", - йдеться у повідомленні, оприлюдненому у фейсбуці у неділю.

 

ОСТАННЄ

Генштаб ЗСУ: Уражено два НПЗ у Татарстані, комбінат "Тольяттикаучук", КП та логістичні об'єкти ворога

Садовий запропонував з 1 липня ввести зміни щодо правил користування електросамокатами у Львові

Свириденко: Зарплати військовим на сьогодні мають покриватися Україною самостійно

Окупанти вдарили дроном по ринку в Херсоні – МВА

Сибіга: Вакантні посади послів України будуть заповнені до середини літа

Свириденко закликала Раду підтримати посилення штрафів для системних порушників швидкості на дорогах

У Києві судитимуть шахраїв, які видавали себе за магів і виманювали гроші

Качка: Намір відкрити всі шість переговорних кластерів із ЄС у червні-липні є реалістичним

Петиція про встановлення пам'ятника "Привиду Києва" на місці демонтованого пам'ятника Леніну в Києві не набрала необхідних голосів

Львівських бізнесменів та експосадовця Міноборони підозрюють у схемі впливу на оборонні контракти вартістю 1,84 млрд грн

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА