Інтерфакс-Україна
19:19 03.04.2022

Окупанти відмовилися від наступу на Сіверському та частково, Слобожанському напрямках

1 хв читати
Окупанти відмовилися від наступу на Сіверському та частково, Слобожанському напрямках

Російські окупанти вирішили відмовити від наступу на Сіверському та частково Слобожанському напрямках, повідомляє пресслужба Генерального штабу Збройних сил України.

На Сіверщині завершується виведення підрозділів окупаційних військ на територію Білорусі. Окупанти без перешкод вивозять награбоване майно з України. Білоруські прикордонники не здійснюють жодного контролю, зокрема, радіаційного.

На Слобожанському напрямку ситуація не зазнала істотних змін.

На Донецькому напрямку агресор перегрупується та зміцнює наявні війська.

"Підтверджується перекидання окремих підрозділів зі складу 37-ї окремої десантно-штурмової бригади (м. Черняхівськ Калінінградської області) на територію Донецької та Луганської областей", - йдеться у повідомленні, опублікованому на сторінці Фейсбук у неділю.

У Харкові, завдяки діям підрозділів ЗСУ, зазнала значних втрат (близько 80% особового складу) мотострілецька рота зі складу 59-го танкового полку.

Близько 25 військовослужбовців 31-ї окремої десантно-штурмової бригади з Ульяновська відмовилися брати участь у війні з Україною та хочуть звільнитися через значні втрати особового складу.

Також українськими військовими було ліквідовано заступника командира 83-ї окремої десантно-штурмової бригади підполковника Віталія Слабцова.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський подякував Вселенському патріарху за підтримку і чітку моральну позицію після удару РФ по Києво-Печерській лаврі

Трамп назвав "дуже плідними" розмови з Зеленським і Путіним, заявив, що зосередиться на Україні

Український урядовий борт вилетів з Молдови до Женеви, біля якої проходить саміт G7 -- авіарусерс

Трамп, Венс і спікер парламенту Ірану підписали американсько-іранський меморандум – медіа

Трамп: Деякі кораблі вже проходять через Ормуз, повністю протока відкриється у п'ятницю

Кілька тварин загинули внаслідок удару по зоопарку в Харкові

Понад 70 представників дипкорпусу побували на місці влучання дрона РФ у Києво-Печерській лаврі – Бережна

Качка розраховує на відкриття всіх переговорних кластерів вже у липні

"Нова пошта" може частково відновити роботу пошкодженого трьома ракетами терміналу в Києві вже цього тижня

Сибіга: вимагаємо скликання екстреного засідання Радбезу ООН після атак РФ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА