Інтерфакс-Україна
09:02 27.03.2022

Харківські рятувальники 83 рази виїжджали на гасіння пожеж за добу

1 хв читати
Харківські рятувальники 83 рази виїжджали на гасіння пожеж за добу

Минулої доби рятувальники Харківського гарнізону Державної служби України з надзвичайних ситуацій здійснили 83 виїзди для ліквідації пожеж, а також розбору завалів зруйнованих будівель.

Як повідомляє пресслужба Головного управління ДСНС у Харківській області, рятувальники Харківського гарнізону розчищали завали зруйнованих житлових будинків і адміністративних будівель разом із колегами з Дніпропетровського та Полтавського гарнізонів ДСНС, Національного університету цивільного захисту України, Міжрегіонального центру гуманітарного розмінування та швидкого реагування, а також волонтерами та комунальниками.

"Виконувалися пошукові роботи та розбирання завалів у Київському, Шевченківському, Індустріальному та Московському районах Харкова, а також у Харківському районі області", - йдеться у повідомленні.

Крім того, підрозділи ДСНС протягом дня здійснювали виїзди на гасіння пожеж житлових багатоповерхівок, приватних, складських та інших будівель, що виникали у Слобідському, Шевченківському, Київському, Індустріальному та Московському районах Харкова, а також Чугуївському, Харківському та Богодухівському районах області.

Також протягом доби рятувальники виїжджали на гасіння 46 пожеж, пов'язаних із горінням сухої трави та очерету на відкритих територіях і природних екосистемах. Під час однієї з таких пожеж у Богодухівському районі загинув 62-річний чоловік.

Піротехнічні підрозділи ДСНС також продовжували знешкоджувати артилерійські боєприпаси, що не розірвалися. Було відпрацьовано 53 адреси в Харкові та Харківському районі, де містилися спрацьовані та не розірвані вибухонебезпечні предмети.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Укрзалізниця" призначає додаткову групу вагонів до Кишинева з Одеси та Києва

Джонсон заявив про 15 млрд фунтів стерлінгів заморожених росактивів у Британії

У Миколаєві через відключення е/е на маршрути вийдуть 37 тролейбусів з автономним ходом

Під ворожим обстрілом опинилися 19 населених пунктів Запорізької області, десять постраждалих

20 грудня: Яке сьогодні свято, все про цей день

У двох районах Миколаєва зникло світло після атаки РФ

Командир 125-ї бригади Третього армійського корпусу відправив офіцерів на Куп’янський напрямок

У ЦПД спростували можливість російського десанту в Одеську область і назвали це ворожими вкидами

Зеленський-Путіну: Україна не дозволить контролювати потенційні президентські вибори в країні

Цивільний постраждав внаслідок удару російського дрону по автівці в Харківській області

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА