11:47 19.03.2022

На суботу узгоджено 10 гуманітарних коридорів для евакуації мирних жителів і доставки гумдопомоги – Верещук

2 хв читати
На суботу узгоджено 10 гуманітарних коридорів для евакуації мирних жителів і доставки гумдопомоги – Верещук

Віцепрем'єр-міністр – міністр з питань тимчасово окупованих територій України Ірина Верещук повідомила, що на суботу, 19 березня, погоджено роботу 10 гуманітарних коридорів для евакуації мирних жителів і доставки гуманітарної допомоги.

Як розповіла вона на брифінгу в суботу, на Донеччині погоджено коридор. Із міста Маріуполя до Запоріжжя виїхала колона для перевезення маріупольців, які чекали на евакуацію в Бердянську.

"Також в автобуси сьогодні будуть включені фури з продуктами харчування для пунктів допомоги жителям Маріуполя в Бердянську. В місті Мангуш усім маріупольцям, які їдуть сюди, зокрема й пішки, надають необхідну допомогу. Відсьогодні автобусами їх почнуть довозити до Бердянська", – розповіла вона.

У Київській області маршрут із села Бервиця до Броварів. Із селища люди мають самостійно вийти до мосту в селі Мокрець, перейти річку Трубіж у бік вулиці Радгоспної, де на них чекають автобуси.

Весь маршрут: Бервиця-Мокрець-Заворичі-Калита-Семиполки-Літки-Рожни-Пухівка-Зазим'я-Бровари.

Також погоджено маршрут із міста Буча до селища Білогородка: Буча-Ворзель-Михайлівська Рубежівка-Забуччя-Дмитрівка-Капітанівка-Стоянка-Гореничі-Білогородка.

Маршрут із селища Богданівка до Броварів: Богданівка-Нова Богданівка-Рудня-Літки-Рожни-Пухівка-Зазим'я-Бровари.

Маршрут із міста Бородянка до міста Біла Церква: Бородянка-Пісківка-Біла Криниця-Кочерів-Брусилів-Фастів-Біла Церква.

У Луганській області - маршрут із міста Лисичанська до Бахмута та з міста Сєверодонецьк до Бахмута: Бахмут-Лисичанськ-Сєвєродонецьк. Із міста Рубіжне - Бахмут: Бахмут-Лисичанськ-Сєвєродонецьк-Рубіжне. З міста Попасна до міста Бахмут і зворотний: Бахмут-Попасна.

Крім того, планується доставити 14 фур гуманітарної допомоги до Херсона.

Верещук запевнила, що наразі триває активна робота над новими маршрутами гуманітарних коридорів.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сікорський провів розмову з Келлогом стосовно переговорів у Саудівській Аравії

Демонтаж комуністичної та радянської символіки у київському метро залишилось провести на трьох станціях - КМДА

Фінляндія оголосила про виділення Україні 16 млн євро на гуманітарну допомогу

Результати зустрічі в Саудівській Аравії стануть ключовими для відновлення військової допомоги США Україні – Рубіо

Пропускні операції на вантажному напрямку пункту "Шегині" сповільняться 11 березня

УКФ в партнерстві з 3 ОШБр запустили грантовий конкурс "Культурний штурм"

На п'яти найбільших пунктах пропуска запущена окрема "єЧерга" для порожнього і завантаженого транспорту

Міносвіти: 61 український університет увійшов до рейтингу SCImago Institutions Rankings 2025

ЗСУ завдали ударів по низці стратегічних об’єктів агресора - Генштаб

Перед Великодніми святами на внутрішньому ринку активізувався попит на молочні консерви - аналітики

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА