Інтерфакс-Україна
06:44 16.03.2022

Три російські літаки, три БПЛА, гелікоптер і дві крилаті ракети знищило українське ППО за добу - Командування Повітряних сил ЗСУ

1 хв читати

У вівторок, 15 березня, протиповітряна оборона Повітряних сил ЗСУ знищила три літаки, три БПЛА, один вертоліт та дві крилаті ракети окупантів. Вчинено 9 авіанальотів української авіації на колони ворожої техніки та скупчення військ противника.

"15 березня силами протиповітряної оборони Повітряних Сил ЗС України знищено три літаки рашистів. Один поки не встановлений, а два – це винищувачі бомбардувальники Су-34. Також збитий один ворожий вертоліт, три БПЛА оперативно-тактичного рівня та дві крилаті ракети", – йдеться у повідомленні на сторінці Командування у фейсбук у ніч на середу.

Також повідомляється, що авіація Повітряних Сил завдавала ракетно-бомбових ударів і за наземними цілями.

"Група тактичного призначення у складі бомбардувальників Су-24м, штурмовиків Су-25, вертольотів Мі-24 армійської авіації під прикриттям винищувачів здійснила дев'ять авіанальотів на колони ворожої техніки та скупчення військ рашистів", - зазначили у Командуванні.

Джерело: https://www.facebook.com/kpszsu

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Укрзалізниця" перевела всі потяги в Дніпропетровській та Запорізькій області на резервну теплотягу

На Дніпропетровщині закликали запасатися водою, а в Запоріжжі очікують відновлення водопостачання

На Дніпропетровщині застосували аварійні відключення е/е через ворожу атаку

Ворожі БпЛА вдарили по Запоріжжю, в місті перебої зі світлом та водопостачанням

Пік негоди 8-9 січня: служби Київщини у стані підвищеної готовності

Рух на трасі Київ-Чоп зі сторони Рівного ускладнений через ДТП - поліція

Верховний суд Швеції поставив крапку в справі пов’язаних із Коломойським компаній проти "Укрнафти" на $6 млрд

Кабмін доручив відомствам підготуватися до значного погіршення погоди через циклон

Україна відреагувала на звернення щодо полоненого громадянина Гани та запросила главу МЗС країни до Києва

ЦВК напрацювала пропозиції щодо законодавчого врегулювання повоєнних виборів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА