Інтерфакс-Україна
12:45 13.03.2022

Унаслідок обстрілу Яворівського полігону загинули 35 осіб, поранено 134 - глава ОВА

1 хв читати
Унаслідок обстрілу Яворівського полігону загинули 35 осіб, поранено 134 - глава ОВА

За уточненими даними внаслідок ракетного удару по міжнародному центру миротворчості і безпеки Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного в Яворівському районі Львівської області вранці в неділю загинули 35 осіб,134 травмовані повідомив голова Львівської обласної Військової адміністрації Максим Козицький.

"На жаль, ми втратили більше героїв: 35 людей загинули внаслідок обстрілу центру миротворчості і безпеки", - написав Козицький в телеграм-каналі в неділю.

Раніше повідомлялося про дев'ятьох загиблих і 57 поранених внаслідок ракетного удару.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Комітет Ради з нацбезпеки у вівторок розгляне законопроєкти про продовження строків дії воєнного стану та мобілізації - нардеп

Кабмін погодив призначення Олійника заступником голови Київської ОДА

УЗ повернула пропозиції партнерів до програми лояльності "Залізні друзі"

В Херсонській області знищено 2 станції РЕБ противника "Борисоглєбськ-2"

СБУ та Нацполіція проводять обшук в канцелярії Київської митрополії УПЦ МП – джерело

Площа контролю ЗСУ у Суджанському районі скоротилася за тиждень майже удвічі, свідчать дані DeepState

Швеція не знайшла свідчень навмисного пошкодження у 2024 р. підводних кабелів судном під прапором КНР

З початку року на фронт поставлено 420 тис. дронів – АОЗ

Кабмін ухвалив постанову про рекрутинг іноземців до лав ЗСУ

Кабмін погодив призначення нових голів Сумської та Луганської ОДА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА