Інтерфакс-Україна
07:19 10.03.2022

Російські окупанти обстрілюють мирне населення, яке пересувається пішки між населеними пунктами в Чернігівській області, є втрати – Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки

1 хв читати

Російські окупанти обстрілюють людей, які пішки переміщуються у районах Чернігівської області. Повідомляється про загиблих та поранених, зазначили у пресслужбі Центру стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки.

"9 березня російські окупанти обстріляли людей поблизу Чернігова, загинули і поранені… Люди йшли пішим маршрутом із міста та потрапили під ворожі обстріли", – йдеться в повідомленні на сторінці Центру в Facebook у середу ввечері, з посиланням на голову Чернігівської ОВ В'ячеслава Чауса.

Крім того, повідомляється, що є загибла дівчина з Мени. Чотири людини з Мени із легкими пораненнями зараз у лікарні, розповів міський голова Мени Геннадій Примаков.

"Ще є загиблі зі Сновська та Корюківки, загинув юнак, який з матір'ю прямував до Корюківки... Загинув 19-річний хлопець із Новгород-Сіверської громади", повідомили міський голова Корюківки Ратан Ахмедов та мер Новгород-Сіверського Людмила Ткаченко.

Травмованих доправили до Куликівської лікарні.

Джерело: https://www.facebook.com/StratcomCentreUA/

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Київтеплоенерго" розгорнуло мобільні пересувні котельні для обігріву київських лікарень - КМДА

Ворожий БпЛА спричинив пожежу в житловому будинку в Одесі - ОВА

Зеленський анонсував наступну розмову з партнерами після переговорів з Трампом

Сили оборони відбили з початку доби 117 ворожих атак - Генштаб

Генштаб спростував інформацію про захоплення ворогом Гуляйполя й Мирнограда і половини Костянтинівки

Волонтери УЧХ працювали на п’яти локаціях у Києві після ракетно-дронової атаки РФ

Зеленський обговорив із європейськими лідерами ключові документи, які будуть обговорюватися з Трампом

Гуляйполе й Мирноград не перебувають під контролем росіян - ЦПД

Співрозмовники Зеленського узгодили, що ключовим питанням є конкретні і чіткі гарантії безпеки для України – Туск

Посадові оклади соцпрацівників з 1 січня зростуть у 2,5 рази – міністр

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА