Інтерфакс-Україна
21:24 09.03.2022

У Житомирі бомба потрапила до теплокомуненерго, яке забезпечує теплом 30% міста – мер

1 хв читати
У Житомирі бомба потрапила до теплокомуненерго, яке забезпечує теплом 30% міста – мер

У Житомирі повністю зруйновано житловий будинок, бомба потрапила до теплокомуненерго, повідомив мер Сергій Сухомлин.

"Повністю зруйновано житловий будинок. Одна людина поранена. Бомба потрапила до нашого підприємства "теплокомуненерго" (Житомиртеплокомуненерго – ІФ). Поки немає підтвердження щодо постраждалих. Воно фактично забезпечує теплом 30% міста", - сказав він у відеозверненні.

Джерело: https://t.me/znua_live/24661

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

СБУ затримала ворожу агентку, яка збирала дані про оборонні підприємства Дніпра

ВМС провели підготовку до відбиття можливих ударів противника морськими дронами в районі Одеси

Внаслідок атак без світла перебувають споживачі в п'яти областях, негода знеструмила 22 н.п. на Дніпропетровщині

Сибіга звернувся до москвичів, які цікавляться, "що відбувається": Запитайте Путіна

Бельгія передасть Україні 7 F-16 до кінця року і згодом планує передати усі – ЗМІ

Повідомлено про підозру депутату Ужгородської міськради, який не задекларував майно та грошові активи на 78 млн грн

Кабмін продовжив експериментальний проєкт "Центрів життєстійкості" до листопада 2027р

Сили оборони завдали повторного удару по Московському НПЗ – Зеленський

Окупанти просунулись під Гуляйполем на 2,45 кв. км – DeepState

Громади отримали чіткий механізм придбання житла для ВПО у сільській місцевості – Мінсоцполітики

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА