Інтерфакс-Україна
17:24 07.03.2022

З навчальних закладів Харківщини евакуйовано 486 студентів і викладачів – голова Харківської ОДА

1 хв читати

З вищих, професійних та професійно-технічних навчальних закладів Харківської області евакуйовано 486 студентів і викладачів, повідомив голова Харківської обласної цивільної адміністрації Олег Синєгубов.

"На евакуаційний потяг сіли всього 486 людини: більше ніж 350 студентів усіх вишів та представники викладацько-професорського складу. Евакуйованим буде запропоновано тимчасове місцеперебування та все необхідне у Тернопільській області", - повідомив Синєгубов у Telegram.

Як повідомляється, російські війська атакували майже 30 загальноосвітніх шкіл, 27 дитячих садків, 5 закладів вищої освіти, дитячі інтернати у Харківській області.

Повністю зруйновані Військове танкове училище, Кадетський корпус, школа у селі Горохаватці та школа №134 у Харкові.

Джерело: https://t.me/synegubov/2554

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський обговорив з Мерцом перемовини у США і намагання РФ зірвати дипломатію

"Укренерго" у вівторок застосовуватиме обмеження електроенергії у більшості регіонів України

Залужний продовжує відстоювати інтереси України на посаді посла у Великій Британії - радниця

Волошин: майже все Гуляйполе – зона, де йдуть бої, ворог намагається завести в місто групи закріплення

Трамп провів позитивну розмову з Путіним щодо України – Білий Дім

Вступ до Європейського Союзу підтримують 59% українців – опитування

Говорити про близькість завершення війни передчасно - Климпуш-Цинцадзе

Зеленський назвав "черговою брехнею" слова Лаврова про дронову атаку на резиденцію Путіна

Заява Лаврова являється виправданням терористичних атак російської армії – ЦПД

Обладміністрації мають терміново затвердити переліки об’єктів з пріоритетним енергопостачанням та погодити їх з Держенергонаглядом

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА