16:11 03.03.2022

Указ президента про загальну мобілізацію ВР затвердила, він починає діяти

1 хв читати
Указ президента про загальну мобілізацію ВР затвердила, він починає діяти

Верховна Рада затвердила указ президента України про загальну мобілізацію (законопроект №7113).

Відповідне рішення було ухвалено на пленарному засіданні у четвер, повідомляє сайт Верховної Ради.

У своєму указі президент України Володимир Зеленський оголосив про загальну мобілізацію на території всіх областей України та міста Києва. Мобілізація проводиться протягом 90 діб з дня набуття чинності цим указом (указ набуває чинності після його затвердження Верховною Радою). Відповідно до указу Служба безпеки України здійснює заходи контррозвідувального забезпечення під час виконання заходів загальної мобілізації.

Українські депутати також схвалили указ президента "Про використання Збройних сил України та інших військових формувань" (законопроект №7115).

Зокрема, закон дозволяє використовувати Збройні сили України та інші військові формування, утворені відповідно до законів України, для відсічі збройної агресії Російської Федерації проти України. Згідно із законом, поставлено завдання органам державної влади та органам військового управління вживати заходів для відсічі збройної агресії РФ.

Загалом Верховна Рада у четвер ухвалила 14 законів та одну постанову.

Як повідомлялося, парламент ухвалив постанову про звернення Верховної Ради до ООН, Верховного комісара ООН у справах біженців, Міжнародного комітету Червоного Хреста, Європейського парламенту, міжнародних організацій та їхніх парламентських асамблей, парламентів та урядів іноземних держав щодо термінової необхідності забезпечення захисту цивільного населення України від збройних нападів російських загарбників (№7123).

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Невеликий сніг у східних, Сумській та Дніпропетровській областях у середу, на заході країни – 5-10° тепла

Повітряні сили ЗСУ: минулої ночі збито 6 крилатих ракет та 133 ворожих БпЛА

Чисельність населення на підконтрольній території України сягає близько 31,5 млн людей

Міноборони створило ДП "Цифрова Армія" для допомоги військовим, цивільним і бізнесу

Кількість постраждали внаслідок ворожого обстрілу Херсону 24 лютого зросла до шести осіб

Франція пропонує Європі розширити свій ядерний щит, розмістивши ядерну зброю в Німеччині

Якщо перемир'я не буде дотримано, це буде найкращим доказом несерйозності Росії – Макрон

Через нічний ворожий авіаудар по Дергачах постраждали 4 жінки – Синєгубов

Окупанти обстріляли дев'ять населених пунктів Запорізької області

Зустрічі Трампа з Зеленським та Путіним відбудуться "дуже скоро" – Білий дім

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА