Інтерфакс-Україна
11:49 01.03.2022

Гуманітарний штаб створив електронну платформу для збирання пропозицій щодо допомоги для Києва

2 хв читати

Гуманітарний штаб Києва створив електронну платформу для збирання пропозицій щодо допомоги для столиці, повідомив мер Віталій Кличко.

"Столиця робить усе для забезпеченої всім необхідним наших захисників, бійців тероборони та киян, яким потрібна допомога. Питання із забезпечення військових ми вирішили, тепер повинні забезпечити їхніх рідних і близьких, мешканців столиці, що залишилися вдома або перебувають в укриттях. Саме для цього працює Гуманітарний штаб, який має досвід ефективної роботи під час першого локдауну під час пандемії коронавірусу", - написав Кличко в Телеграм-каналі.

Мер наголосив, що забезпечувати медикаментами, продуктами, предметами першої необхідності будуть насамперед тих, хто цього найбільше потребує – одиноких людей похилого віку, інвалідів, матерів з маленькими дітьми.

"Для збору допомоги і наповнення фонду я звернувся до великого та середнього бізнесу, міжнародних організацій, іноземних партнерів Києва та України. Бізнес уже почав допомагати, надсилають гуманітарну допомогу й міста європейських та деяких українських міст", - повідомив Кличко.

Крім того, за його словами, штаб створив електронну платформу, через яку всі, хто має можливість, можуть приєднатися зі своїми пропозиціями щодо підтримки міста за такими напрямами: медикаменти та ліки; продукти харчування; предмети першої необхідності; логістичні послуги, людські ресурси (волонтери).

"Я закликаю всіх, хто хоче і може надати допомогу, відгукнутися. Ми повинні захистити киян і забезпечити необхідним тих мешканців міста, які сьогодні найбільше потребують допомоги", - наголосив мер.

Контакти гуманітарного штабу та список потреб можна знайти за посиланням: https://potreby.kyivcity.gov.ua/

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Бійці ГУР за два тижні знищили 8 ворожих цілей у Криму, зокрема бомбардувальник та радари

На Бессарабському ринку завершують підготовку до запуску гастрономічного проєкту "Бессарабка. Ринок їжі" - ЗМІ

Загинула дитина і троє людей постраждали внаслідок ворожих ударів у Дніпропетровській області

Сили безпілотних систем уразили за добу 1234 ворожі цілі

Генштаб зафіксував впродовж доби 167 бойових зіткнень

Окупанти втратили впродовж доби 1240 військовослужбовців - Генштаб

5 грудня: Яке сьогодні свято, все про цей день

В Офісі Президента прокоментували повідомлення ірландських ЗМІ про дрони, які нібито намагалися перешкодити посадці літака Зеленського

Прем'єр-міністр Бельгії назвав три умови використання активів РФ на користь України

59% українців покладають відповідальність за корупційний скандал в енергетиці на уряд та президента – опитування

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА