Інтерфакс-Україна
07:09 01.03.2022

За добу Повітряні сили України знищили повітряну та броньовану техніку, ракети агресора

1 хв читати

За добу, 28 лютого, Повітряні сили України знищили п'ять винищувачів російського агресора, колони бронетехніки та колону з пальним, зенітний ракетний комплекс, вертоліт та крилату ракету російських загарбників, повідомляє Командування Повітряних сил.

"Під час авіанальоту окупантів на Васильків і Бровари, українські льотчики-винищувачі перехопили і збили два російські літаки. Роботу українських винищувачів завершили зенітні ракетні дивізіони С-300, вразивши три літаки ворога. Повітряні сили збили п'ять винищувачів. 30 та Су-35", - наголошується в повідомленні.

Поблизу Києва зенітний ракетний комплекс Бук М-1 збив крилату ракету та вертоліт ворога.

Українські штурмовики Су-25 завдали кілька ракетно-бомбових ударів по колонах бронетехніки та живій силі супротивника у Київській та Житомирській області, зазначається у повідомленні.

Повітряні Сили завдали ударів по танкових колонах, колонах механізованої техніки, автоколоні з паливно-мастильними матеріалами на Чернігівщині та поблизу Бердянська.

Екіпаж Bayrаktar TB2 знищив танк противника і два зенітні ракетні комплекси "Бук".

Джерело: https://www.facebook.com/watch/?v=483463659983888

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Розгляд апеляцій на запобіжний захід Тимошенко призначено на 26 січня – АП ВАКС

Українські виробники цементу потребують рівних умов з європейськими колегами в рамках запровадження СВАМ

Зеленський прибув до Швейцарії, орієнтовно о 13:00 планується зустріч із Трампом – прессекретар

Кабмін звільнив 5 заступників міністра оборони

Верховний суд залишив без руху касаційну скаргу за позовом до НВМК про скасування дозволу на виконання будівельних робіт

Президент Зеленський на шляху до Давосу – радник

Петиція до Кабміну про впровадження повноцінної сексуальної освіти у шкільну програму набрала лише 113 голосів

Генпрокурор призначив обирати керівника САП адвоката Шевчука, причетного до незаконної переправки ухилянтів за кордон – ЦПК

Віткофф: створення зони "вільної від мит" на території України може стати "переломним моментом" для економіки країни

Україна виправила липневу помилку з НАБУ, партнерам варто виправити помилки щодо непоставки ракет – віцепрем’єр Качка

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА