Інтерфакс-Україна
10:03 21.02.2022

В Енергодарі 23 лютого відбудеться планова перевірка системи оповіщення

1 хв читати
В Енергодарі 23 лютого відбудеться планова перевірка системи оповіщення

В Енергодарі (Запорізька обл.) 23 лютого з 13:50 до 14:00 буде проведено перевірку готовності засобів оповіщення з практичним включенням електричних сирен та гучномовців, повідомила прес-служба Запорізької АЕС у понеділок.

"Мешканцям міста та прилеглих населених пунктів прохання дотримуватися спокою та з розумінням ставитися до незручностей, які можуть виникнути під час проведення перевірки", - зазначається в повідомленні.

Запорізька АЕС – найбільша в Європі атомна станція із встановленою потужністю. Її шість енергоблоків ВВЕР-1000 побудовано за проектом В-320. Перший енергоблок введено в експлуатацію у грудні 1984 року, шостий – у жовтні 1995 року.

"Енергоатом" є оператором усіх чотирьох чинних АЕС України. Експлуатує 15 енергоблоків, що оснащені водо-водяними енергетичними реакторами загальною встановленою електричною потужністю 13,835 ГВт.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Президент ПАР: Зобов'язання України про безумовне припинення вогню задає дуже позитивний тон для початку переговорів

Україна прибрала з угоди зі США все, що було поза Конституцією, - Зеленський

Серед загиблих у Києві - брат із сестрою у віці 19 і 21 років

Окупанти додають до "Іскандерів" касетну частину і шрапнель для вбивства цивільних – ЦПД

У Трампа на столі - формат стратегії щодо територій України, узгоджений сторонами під час перемовин у Лондоні, – Зеленський

ПАР хотіла б відіграти роль у підтримці мирного процесу в Україні та РФ

Зеленський і Рамафоса обговорили роль G20 у захисті України

У Полтаві внаслідок нічної атаки 8 постраждалих, пошкоджені 33 багатоквартирні та 85 приватних будинків

Росія розраховувала на великий скандал вчора – Зеленський

Президенти ПАР та США обговорили мирний процес по Україні і домовилися зустрітися найближчим часом

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА