Інтерфакс-Україна
15:10 04.02.2022

Засідання ГУАМ може відбутися у Києві наприкінці року - Шмигаль

1 хв читати
Засідання ГУАМ може відбутися у Києві наприкінці року - Шмигаль

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль розповів, що наступне засідання Організації за демократію та економічний розвиток (Грузія, Україна, Азербайджан та Молдова, ГУАМ) може відбутися на рівні глав держав наприкінці поточного року у Києві, повідомляється на сайті Кабінету Міністрів України в п'ятницю.

"Ми розглядаємо організацію ГУАМ як один із важливих майданчиків нашої співпраці. Наші країни можуть виявити лідерський потенціал. Ми розраховуємо на плідну роботу, зокрема в контексті реалізації проекту "Транспортний коридор ГУАМ". Ми могли б розвинути проект з точки зору доставки і транзиту вантажів за маршрутом "Європа - Кавказ - Азія" і залізничним, і морським транспортом", - повідомив Шмигаль після телефонної розмови з прем'єр-міністром Азербайджану Алі Асадовим.

Як повідомлялося, 12 грудня 2019 року країни ГУАМ домовилися створити транспортний коридор, який дав би змогу збільшити товарообіг через ці країни.

Шмигаль також запросив Алі Асадова відвідати Україну в листопаді, коли відбуватимуться пам'ятні заходи у зв'язку з 90-ми роковинами Голодомору.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Results of ARMA auction for sale of Borzhava resort land may be canceled – MP

Одинадцятирічна дитина поранена внаслідок авіаудару по селу в Харківській області

АРМА проводить перевірку переможців торгів із продажу земель курорту "Боржава"

Консульство Польщі в Одесі було пошкоджено під час нічного бомбардування – МЗС

В окупованому Маріуполі підлітку інкримінують "держзраду" - омбудсмен

Міноборони та "Фундація Пилипа Орлика" уклали меморандум щодо реставрації та створення музею у Будинку Сікорського

Свириденко доручила повідомити про потреби інфраструктури в резервному живленні і відновити водопостачання в Ірпені

Російський дрон поцілив у спортивний об'єкт у Харкові, даних щодо постраждалих немає

Настоятель "Голосіївської пустині" в Києві виїхав з країни на наступний день після публікації про підпільну школу - ЗМІ

Зеленський призначив Ярослава Мережка заступником голови СБУ - указ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА