Інтерфакс-Україна
07:43 16.01.2022

Авіаперевізник Air Ocean тимчасово припиняє свої рейси

1 хв читати
Авіаперевізник Air Ocean тимчасово припиняє свої рейси

Нова українська авіакомпанія Air Ocean переносить виконання польотів із поновленням від 15 березня 2022 року, повідомила пресслужба авіакомпанії.

"Шановні пасажири! У зв'язку із затримкою постачання повітряних суден і необхідністю проведення планового технічного обслуговування експлуатованих авіакомпанія вимушена перенести виконання польотів із поновленням починаючи з 15 березня 2022 року", - йдеться в повідомленні.

У пресслужбі також зазначили, що у разі придбання квитків на сайті авіакомпанії, кошти автоматично в повному обсязі будуть зараховані на картку, з якої було здійснено оплату. Також, якщо квиток був придбаний у агента з продажу авіаційних перевезень, необхідно звернутися за місцем його придбання для відшкодування вартості квитка.

"Або пропонуємо Вам зберегти за собою право польоту з відкритою датою вильоту, а при покупці наступного квитка надаємо знижку в розмірі 50% вартості квитка.

Вибачаємося за завдані незручності!", - наголосили в авіакомпанії.

Також у пресслужбі рекомендують звертатись у разі виникнення додаткових питань за телефоном +380931775977.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Ворог за добу втратив 174 особи на покровському напрямку - Генштаб

Активність БПЛА ускладнює відновлення залізничної інфраструктури поблизу Коростеня - "Укрзалізниця"

"Довженко-Центр" отримає додаткове фінансування у 2025р

Навроцький на зустрічі з українською делегацією не використовував слів про "бандерівців" і "український націоналізм" - голова УІНП Алфьоров

"Громадське" вважає заяву СБУ щодо очільника СБУ в Одеській області спробою дискредитації журналістського розслідування

Зеленський попросив депутатів і уряд підготувати пропозиції по визначенню нових підходів до святкових днів

Зеленський очікує завтра зранку доповідь від Умєрова та Гнатова щодо підготовлених документів з представниками Трампа

Мінрозвитку планує на 2026р угоду про міжнародні автоперевезення з Албанією та початок перевезень з Марокко

СБУ: Російські спецслужби намагалися влаштувати провокацію проти очільника Служби безпеки в Одеській області

"Укренерго" у вівторок застосовуватиме обмеження електроенергії в більшості регіонів України

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА