Інтерфакс-Україна
19:37 30.12.2021

Данілов дав зрозуміти, що питання санкцій до Порошенка на засіданні РНБО в четвер не порушувалося

1 хв читати
Данілов дав зрозуміти, що питання санкцій до Порошенка на засіданні РНБО в четвер не порушувалося

Рада національної безпеки та оборони України не розглядала питання застосування санкцій щодо п'ятого президента України (2014-2019), лідера партії "Європейська солідарність" Петра Порошенка, дав зрозуміти секретар Ради національної безпеки та оборони України Олексій Данілов.

Відповідаючи на запитання журналіста на брифінгу в четвер за підсумками засідання РНБО, чи розглядалося питання санкцій щодо Порошенка, Данилов сказав: "Ми працюємо лише з документами. Якщо відповідний документ буде направлено до апарату РНБО інституціями, які мають на це право, а їх п'ять, обов'язково це питання розглянемо та винесемо його на засідання РНБО, бо ми по-іншому працювати не можемо”.

За словами секретаря Ради, саме рішення залежатиме від рішення членів РНБО.

Перед цим Данілов перерахував 21 питання, які порушувалися на засіданні РНБО у четвер, і жодне з них не стосувалося особисто Порошенка.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Фонд Пінчука проведе низку українських заходів у Давосі з нагоди ВЕФ 2026

Зеленський доручив переглянути правила щодо комендантської години на час холодів

Зеленський анонсував створення штабу координації ситуації в Києві, в енергетиці України буде запроваджено режим НС

Окупанти скинули авіабомби на Таврійське біля Запоріжжя, поранені двоє мешканців – обладміністрація

Данія доправляє в Гренландію передові військові підрозділи у зв'язку з погрозами Трампа

АП ВАКС залишила без змін заставу на 10 млн грн стосовно депутата Волинської облради, якого викрили на хабарі

Окупанти активізували спроби просочитися у північну частину Покровська, але Сили оборони відбивають їх – ОК "Схід"

"Укренерго" у четвер застосовуватиме обмеження електроенергії в усіх регіонах України

Вимушена зупинка теплопостачання в Києві після атаки стала безпрецедентним заходом – Пантелеєв

Зеленський зустрівся з Притулою, домовилися співпрацювати

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА