Інтерфакс-Україна
07:48 17.12.2021

Система МОЗ пройшла пік захворюваності, переконаний Ляшко

1 хв читати
Система МОЗ пройшла пік захворюваності, переконаний Ляшко

Міністр охорони здоров'я України Віктор Ляшко переконаний, що система МОЗ пройшла пік захворюваності.

"Коли я був заступником міністра, у нас було 35 тис. дзвінків і звернень. Ми щоранку прокидалися і думали, чи впорається наша система екстреної медичної допомоги з такою кількістю викликів. Коли я став міністром, у цю хвилю було 57 тис. викликів за добу. Скажіть, куди вона не приїхала? Завжди були місця, куди госпіталізувати. Були критичні точки, у деяких населених пунктах більший ріст (захворювань – ІФ), але система охорони здоров'я пройшла пік захворюваності, на який не очікував ніхто", - сказав Ляшко в ефірі ток-шоу "Право на владу" на телеканалі 1+1 у четвер увечері.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Юсов підтвердив підготовку замаху на нього, висловив вдячність правоохоронцям

В.о. ректора КНУ ім. Шевченка Копійка про зняття заборони на Telegram: студенти все одно ним користувалися

Окупанти скинули 3 авіабомби на Слов'янськ, відомо про сімох поранених, серед них – неповнолітня

Літак Зеленського очікується в Молдові в понеділок ввечері – авіаресурс

21-й пакет санкцій для РФ може бути прийнятий цього тижня

В.о. ректора КНУ ім. Шевченка Копійка не вважає правильним можливе переведення вишу на загальну систему фінансування

Сікорський закликав не допустити ситуації, коли Зеленський втратить орден Білого Орла, а Шредер його збереже

Кос: Україна, попри війну, виконує свої обов'язки країни-кандидата на членство в ЄС

РФ атакувала чотири енергооб'єкти ДТЕК на Дніпропетровщині

Лісовий: Україна має 20-30 дуже хороших і конкурентноспроможних університетів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА