Національна комісія зі стандартів державної мови видала 72,7 державних сертифікатів про рівень володіння державною мовою за п'ять місяців проведення іспиту, повідомила голова відомства Орися Демська.
"У реєстрі у нас 72 712 державних сертифікатів, які отримали громадяни України та ті, хто хоче набути українське громадянство, з них 364 – це ті, хто хоче набути громадянство", - сказала вона на брифінгу за результатами п'яти місяців проведення іспиту на визначення рівня володіння держмовою у четвер у Києві.
За словами члена Національної комісії зі стандартів державної мови Ольги Шевчук-Клюжевої, за п'ять місяців до комісії надійшло близько 3 тис. скарг із проханням переглянути результати іспиту.
Зазначено, що на сьогодні в Україні відкрито 160 локацій для іспитування на рівень володіння держмовою.
У Нацкомісії повідомили, що з 28 грудня до 6 січня процес іспитування буде припинено у зв'язку з новорічними святами.