Інтерфакс-Україна
15:00 15.12.2021

Банки вже відкрили понад 1,7 млн віртуальних карток для виплат вакцинованим громадянам 1 тис. грн

1 хв читати
Банки вже відкрили понад 1,7 млн віртуальних карток для виплат вакцинованим громадянам 1 тис. грн

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль заявляє, що банки вже відкрили понад 1,7 млн віртуальних карток для виплат вакцинованим громадянам 1 тис. грн за програмою "єПідтримка".

"Цього тижня стартувало тестування програми президента України "єПідтримка". За декілька днів банки відкрили понад 1,7 млн віртуальних карток для виплат вакцинованим громадянам 1000 гривень", - написав Шмигаль у Telegram-каналі.

За його словами, за перші дві доби роботи для тестувальників пілотного проекту оформлено понад 500 тис. заявок на виплату.

"Це непоганий старт. З 19 грудня кожен вакцинований зможе почати витрачати свою тисячу. А уряд продовжить працювати над удосконаленням програми", - додав прем'єр.

Як повідомлялося, президент України 15 листопада заявив, що кожен українець, щеплений двома дозами вакцини від COVID-19, зможе отримати 1 тис. грн на спорт, подорожі та відвідування культурних закладів.

За словами прем'єр-міністра Дениса Шмигаля, кошти буде виплачено на віртуальні платіжні картки через "Дію". На це у 2021 році буде передбачено 3 млрд грн із загального фонду бюджету і стільки ж – на наступний рік із можливістю розширення фінансування. Виплати не оподатковуватимуться і не вплинуть на виділення субсидій. Водночас планувалося, що кошти можна буде витратити на придбання квитків у кіно, театр, концерт, заняття спортом, подорожі Україною потягом або літаком.

Запуск програми "єПідтримка" призначено на 19 грудня.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Росія наполягатиме на участі голосуванні українців в РФ та на окупованих територіях для невизнання виборів – Зеленський за даними розвідки

Зустріч з Трампом буде публічною – Зеленський

Зеленський на шляху до Трампа в США зупиниться в Канаді для розмови з Карні та лідерами Європи

Прокуратура: у Києві щонайменше 27 постраждалих, серед них діти 9 та 16 років, один загиблий

УЧХ працював на ліквідації наслідків російських повітряних атак у Харкові та Умані

Злочинну групу із числа нардепів викрито на отриманні неправомірної вигоди за голосування - НАБУ

Росія, імовірно, розміщує "Орєшнік" на колишній авіабазі на сході Білорусі – ЗМІ

Волонтер Стерненко закликає зняти заборону на роботу дронів-перехоплювачів у великих містах

Трамп і Зеленський зустрінуться на курорті Палм-Біч у неділю о 22:00 за київським часом

Міноборони переходить до цифрового обліку та моніторингу пального

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА