Інтерфакс-Україна
20:10 08.12.2021

У Молдові готують велику амністію

1 хв читати
У Молдові готують велику амністію

У Молдові заплановано амністію приблизно 20% ув'язнених. Таке рішення міститься у законопроекті, на який уряд дав у середу позитивний висновок.

Законопроект, підготовлений депутатами партії влади "Дія та солідарність", приурочений до 30-річчя проголошення незалежності Молдови, яке відзначалося 27 серпня.

Згідно із законопроектом, близько 1723 ув'язнених підпадуть під дію закону про амністію, з яких 1650 підлягають умовно-достроковому, а решта – негайному звільненню.

Проектом передбачено створення спеціальної комісії, яка розглядатиме справи щодо амністії. До її складу увійдуть представники міністерства юстиції, Національної адміністрації пенітенціарних установ, Національної інспекції із пробації, а також судові психологи.

Національна адміністрація пенітенціарних установ надасть комісії список засуджених, які можуть потрапити під дію амністії (під неї не підпадуть особи, які вчинили тяжкі чи особливо тяжкі злочини, а також злочини, пов'язані з корупцією). Згодом комісія направить відповідні запити до судів, які зможуть виправдати або пом'якшити вирок засудженим.

У молдавських в'язницях утримується понад 7 тис. ув'язнених.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Кабмін призначив Малашкіна держсекретарем Міненерго, а Москаленко і Куцевола - заступниками міністра енергетики

Кабмін призначив Турчака держсекретарем Міноборони

Найскладніше після нічного російського обстрілу в Києві – Зеленський

У Раді відсутні вода та опалення - нардеп

Україна отримала потрібні ракети для ППО за добу до обстрілу РФ, вони суттєво допомогли – Зеленський

У Києві інтервали руху поїздів метро між станціями "Дарниця" – "Арсенальна" становлять до 10 хвилин

Українці розцінюють дії США у Венесуелі переважно як намагання захопити її ресурси – КМІС

Сибіга: Удар Путіна по Україні вранці — це сигнал тривоги для світових лідерів, які зібралися в Давосі

Одна людина загинула і 13 постраждали внаслідок ворожих обстрілів Харківської області протягом доби

Головою наглядової ради "Нової пошти" переобрано співзасновника Toloka.vc Кириченка

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА