18:42 03.12.2021

Байден обіцяє заходи, які ускладнять РФ реалізацію агресивних планів проти України

1 хв читати
Байден обіцяє заходи, які ускладнять РФ реалізацію агресивних планів проти України

 Президент США Джо Байден у п'ятницю заявив про підготовку комплексу заходів, які максимально ускладнять для Росії реалізацію агресивного сценарію дій щодо України.

"Я збираю разом те, що, як я думаю, буде найбільш всеосяжним і значним набором ініціатив, які дуже, дуже ускладнять для (президента Росії Володимира - ІФ) Путіна зробити те, що, як люди побоюються, він може зробити. Прямо зараз це перебуває у розробці", - сказав Байден у відповідь на прохання прокоментувати обстановку навколо України.

Він зазначив, що підтримує постійний контакт з європейськими союзниками США та Україною щодо цієї ситуації.

Раніше помічник держсекретаря США у Європі та Євразії Карен Донфрід, заявляла, що США глибоко занепокоєні "великими та незвичайними" переміщеннями російських військ поблизу України, які, як попередили американські офіційні особи, можуть стати прелюдією до вторгнення".

Вона сказала, що США розглядають низку варіантів. Вони, за її словами, передбачають кроки щодо зміцнення обороноздатності України, запровадження жорсткіших економічних санкцій щодо Росії.

Інші варіанти покликані знизити ризик конфронтації з Москвою, зокрема обмеження військових навчань США в Європі, які, на думку росіян, є провокаційними, та призупинити військову допомогу Україні.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Кількість постраждалих внаслідок атаки БпЛА у Харкові зросла до восьми, серед них дитина - мер

Кількість постраждалих у Харкові збільшилася до чотирьох - Синєгубов

Ймовірний наступний канцлер Німеччини Мерц підтримав зусилля Стармера та Макрона щодо України

Троє цивільних постраждали через удар ворожого БпЛА у Харкові - ОВА

Втрати ворога на Покровському напрямку становлять 183 одиниці живої сили - Генштаб

Окупанти вдарили по багатоповерхівці у центрі Харкова, почалася пожежа - мер

З початку доби Сили оборони відбили 97 ворожих атак - Генштаб

Трюдо: я підтримую Зеленського, в Овальному кабінеті він зазначив, що Путін - брехун і злочинець

Пасажиропотік через кордон напередодні весни виріс на 2,1% – дані Держприкордонслужби

Початок перемир’я має розпочатися з обміну полоненими та повернення дітей – Офіс Зеленського після саміту у Лондоні

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА