Інтерфакс-Україна
16:49 30.11.2021

КС відтермінував приведення до присяги двох призначених президентом суддів Конституційного Суду України

1 хв читати
КС відтермінував приведення до присяги двох призначених президентом суддів Конституційного Суду України

Конституційний Суд України на пленарному засіданні, скликаному на вимогу 11 суддів, відтермінував приведення до присяги новопризначених президентом Володимиром Зеленським суддів КС.

"Сьогодні Конституційний Суд України на спеціальному пленарному засіданні, скликаному на вимогу 11 суддів, відтермінував приведення до присяги новопризначених суддів Конституційного Суду України до остаточного підтвердження наявності вакантних посад за квотою президента України", - повідомила представник Верховної Ради у КС Ольга Совгиря у своєму Telegram-каналі.

Раніше президент України Володимир Зеленський заявив, що призначив двох суддів Конституційного Суду України за президентською квотою: Петришина Олександра Віталійовича, президента Національної академії правових наук України. Грищук Оксану Вікторівну, професора Львівського національного університету ім. Івана Франка.

Відповідні укази президента підписано 26 листопада.

 

ОСТАННЄ

Британський принц Гаррі відвідав Україну з таємним візитом – ЗМІ

Сибіга нагородив президента Асоціації туризму Алачати за проєкт "Міст надії"

Кількість загиблих під час обвалення даху в нічному клубі в Домінікані сягнула 221 особи, пошукові роботи завершено – ЗМІ

Держдеп офіційно підтвердив відставку посла США в Україні Брінк

На покровському напрямку з початку доби знешкоджено майже 200 окупантів – Генштаб ЗСУ

Зарівна: Ми не можемо обмінювати депортованих дітей на території чи атомні станції

У Дніпрі вже вісім постраждалих внаслідок ракетного удару - Лисак

Посол ЄС: Дотримуємося плану відкриття всіх переговорних кластерів з Україною цього року

Умєров обговорив с данським колегою Поульсеном закупівлю української зброї та інвестиції в ОПК

Зі Слов'янської та Дружківської громад на Закарпаття евакуювали дві родини з дітьми - обладміністрація

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА