Інтерфакс-Україна
07:56 23.11.2021

В "Енергоатомі" заявили про хакерську атаку на офіційний сайт компанії

1 хв читати
В "Енергоатомі" заявили про хакерську атаку на офіційний сайт компанії

НАЕК "Енергоатом" заявляє, що офіційний сайт компанії атакували хакери, відтоді немає доступу до публікацій прес-центру за весь час роботи компанії, повідомляє прес-служба держкомпанії у Facebook.

"Кібератака відбулася, щойно були підписані історичні угоди між ДП "НАЕК "Енергоатом" та американською компанією Вестінгауз", - йдеться у повідомленні.

У компанії наголосили, що фахівці роблять усе можливе для відновлення доступу до інформаційного ресурсу НАЕК.

"Поки продовжуються відновлювальні роботи, просимо скористатися сторінками компанії в соціальних мережах та її офіційним Telegram-каналом", - додали у прес-службі.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

25 грудня: Яке сьогодні свято, все про цей день

Ворог просунувся у Сумській, Харківській та Донецькій областях - DeepState

Адміністрація Трампа планує створення великих центрів для утримання іммігрантів у США - ЗМІ

Індійський нафтопереробник Reliance відновив закупівлі російської нафти через несанкційних постачальників - ЗМІ

Сили оборони відбили з початку доби 130 ворожих атак - Генштаб

Німеччина здійснила внесок у понад 160 млн євро до Фонду підтримки енергетики України – Міненерго

Підрозділ ударних БпЛА Lasar’s Group знищив ворожий ТОС-1А "Солнцепьок" - командувач Нацгвардії

Спецпосланець США з питань Гренландії підтвердив повагу до суверенітету острова та виключив військове втручання

Посол США при НАТО: врегулювання війни в Україні може відбутися протягом 90 днів

Посол України достроково залишив захід МЗС Ізраїлю біля Стіни Плачу через присутність посла РФ — ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА