Інтерфакс-Україна
20:43 15.11.2021

ВР може розглянути питання про відставку Ткаченка з посади міністра культури вже цього пленарного тижня

1 хв читати
ВР може розглянути питання про відставку Ткаченка з посади міністра культури вже цього пленарного тижня

Верховна Рада може цього пленарного тижня розглянути питання про відставку Олександра Ткаченка з посади міністра культури та інформаційної політики України, вважає перший заступник голови парламенту Олександр Корнієнко.

"Якщо є заява і буде комітет, то це питання може бути розглянуте (питання цього тижня - ІФ) у залі, теоретично", - сказав Корнієнко журналістам у понеділок увечері, відповідаючи на запитання кореспондента агентства "Інтерфакс-Україна".

Водночас він зазначив, що наразі у ВР не обговорювалися можливі кандидатури на цю посаду замість Ткаченка. При цьому саме рішення міністра подати у відставку перший віце-спікер назвав несподіванкою.

Як повідомлялося, 11 листопада міністр культури та інформаційної політики України Олександр Ткаченко повідомив, що написав заяву про відставку з посади міністра.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Міносвіти 3,8 тис. разів клопотало перед Держприкордонслужбою про перетин кордону представниками закладів освіти у 2025р.

Нацполіція: директору будівельної компанії на Херсонщині повідомлено про підозру у привласненні 5 млн грн на укриття

У застосунку "Київ Цифровий" проходить опитування про найменування 4 скверів столиці

Прем’єр Нідерландів: Протестувальники в Ірані заслуговують на нашу підтримку

Освітній омбудсмен про напад в київській школі: Заклади освіти мають бути безпечним простором для дітей і педагогів

НАЗЯВО і Міносвіти: у 2025 році плагіат виявлено в 10 дисертаціях, 8 осіб позбавлено наукових ступенів

Аварійні відключення світла діють по всьому Києву – ДТЕК

Україна має отримати свої перші БМП Lynx KF41 вже на початку 2026 року – Rheinmetall

Трамп: у Зеленського немає козирів, в нього є лише Дональд Трамп

Сибіга: війна триває вже довше за радянсько-німецьку, водночас агресор не досяг жодної стратегічної цілі

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА