Інтерфакс-Україна
17:27 15.11.2021

Німеччина засуджує обстріл бойовиками Невельського в неділю

1 хв читати
Німеччина засуджує обстріл бойовиками Невельського в неділю

Німеччина засуджує порушення режиму припинення вогню в районі н. п. Невельське Донецької області, внаслідок якого постраждали житлові будинки й був поранений водій-санітар.

"Ми засуджуємо вчорашнє порушення домовленостей щодо припинення вогню та гуманітарного міжнародного права проросійськими силами й закликаємо до повного дотримання домовленостей. Знаходження політичного рішення на Донбасі можливе лише тоді, коли мовчить зброя", - зазначається в повідомленні посольства Німеччини в соцмережі Twitter.

Як повідомлялося, вночі 14 листопада російські найманці на Донбасі обстріляли Невельське з мінометів калібру 120 мм. Унаслідок обстрілу пошкоджені чотири житлові будинки, двоє цивільних - 65-річний чоловік і 63-річна жінка – опинилися під завалами. В Донецькій ОДА уточнили, що вони не постраждали.

Крім того, були пошкоджені два санітарні автомобіля. Водій-санітар дістав поранення і госпіталізований, його стан оцінюється як важкий.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

В Канаді офіційно склав присягу новий Кабінет міністрів – ЗМІ

Країни Європи мають бути залучені до мирного процесу, а переговорам мають передувати безпекові гарантії для України - Єрмак

Шмигаль та глава МЗС Австрії обговорили допомогу Україні, санкції проти РФ та економічну співпрацю між двома країнами

Закон про придбання у Болгарії обладнання для енергоблоків №3,4 ХАЕС з’явився на сайті Ради

Новий канадський прем'єр-міністр Карні приведений до присяги

Центр гуманітарного розмінування змінить принцип проведення розмінування

Стефанішина: рішення щодо членства України в НАТО ухвалюють союзники

Голови МЗС G7 підтримали територіальну цілісність України, попередили РФ про санкції в разі неприпинення вогню, та засудили військову допомогу з боку КНДР, Ірану та КНР

У МВС не виключають, що Ганул був вбитий на замовлення спецслужб РФ

Зеленський закликав всіх, хто може вплинути на Росію, зробити рішучі кроки для тиску на РФ

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА