Інтерфакс-Україна
13:45 15.11.2021

В ОАСК оскаржують відсторонення від роботи невакцинованих від COVID-19 та перевірку сертифікатів вакцинації у громадських місцях

1 хв читати
В ОАСК оскаржують відсторонення від роботи невакцинованих від COVID-19 та перевірку сертифікатів вакцинації у громадських місцях

В Окружному адміністративному суді Києва оскаржують відсторонення від роботи через відсутність щеплення проти COVID-19 та перевірки сертифікатів вакцинації у громадських місцях.

Згідно з повідомленням прес-служби суду, в ОАСК зареєстровано чотири позови до Державного космічного агентства України щодо оскарження наказів про відсторонення від роботи. Зокрема, позивачі просять суд визнати протиправними та скасувати накази, якими вони були відсторонені від роботи, та відновити їх на роботі.

Крім того, ОАСК відкрив провадження у справі про оскарження окремих положень постанови №1236 від 9.12.2020 "Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2".

Зокрема, позивач, крім іншого, просить суд скасувати п. 18 зазначеної постанови щодо надання права працівникам Нацполіції, Нацгвардії, посадовим особам, уповноваженим органами місцевого самоврядування проводити на вулицях, у парках, інших громадських місцях (закладах громадського харчування, розважальних закладах, транспорті) вибіркову перевірку документів та документів, що підтверджують вакцинацію від COVID-19.

Як повідомлялося, Кабінет Міністрів України доручив керівникам державних органів, керівникам підприємств, закладів та організацій забезпечити відсторонення невакцинованих працівників від роботи з 8 листопада до моменту вакцинації.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ВАКС стягнув у дохід держави 25% акцій ПАТ "Крюківський вагонавод" росіянина Гамзалова

Данія доправляє в Гренландію передові військові підрозділи у зв'язку з погрозами Трампа

АП ВАКС залишила без змін заставу на 10 млн грн стосовно депутата Волинської облради, якого викрили на хабарі

Окупанти активізували спроби просочитися у північну частину Покровська, але Сили оборони відбивають їх – ОК "Схід"

"Укренерго" у четвер застосовуватиме обмеження електроенергії в усіх регіонах України

Вимушена зупинка теплопостачання в Києві після атаки стала безпрецедентним заходом – Пантелеєв

Зеленський зустрівся з Притулою, домовилися співпрацювати

Збито 10 із 10 реактивних БПЛА у середу – Повітряні сили ЗСУ

ДБР: суд стягнув у дохід держави активи родини колишнього посадовця екологічної інспекції на понад 20 млн грн

Внаслідок ворожих обстрілів частково знеструмлено Лозівську громаду Харківської області

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА